Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha izgat, hogy fiúként fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgat, hogy fiúként fiút kínozzak, alázzak (akár szexuálisan is) akkor ez BDSM hajlam?

Figyelt kérdés
Tetszik a gondolat, hogy egy fiút pl a barátnője előtt megalázzak. Barátnőmnek el se mertem mondani. Egyedül is érdekes de ha barátnő előtt még érdekesebb.

2012. júl. 22. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez agybeteg hajlam.
2012. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy kapok majd beszólást. Arra vagyok kíváncsi h egyedül vagyok-e ilyesmivel.
2012. júl. 22. 14:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez BDSM hajlam. :)
2012. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül vele, én is vonzódom a BDSM-hez, a domináns részéhez, bár én nő vagyok.


És sok árnyalata van a dolognak. Kinek mi, hogyan, mennyire?

2012. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne az is a nyilvánvaló BDSM-vonal mellett, hogy le akarsz számolni a többi hímmel, a vetélytársaiddal, de szerintem inkább némi homár hajlam figyel be nálad.
2012. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, engem is izgat a BDSM. Szoktam videókat nézni amikben fiatal pasik alázzák picit egymást kölcsönösen.:-)
2012. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És nem beteg hajlam. Olyan partnert kell keresned, akinek hasonló - bár ellentétes - elképzelései vannak ebben a kérdésben. Ez a másság egy formája, amit vagy elfojtasz magadban, vagy megéled. Előbbitől csak rosszabb lesz, az utóbbi viszont nagy örömet, boldog párkapcsolatot is hozhat.
2012. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van. :)


Megfelelő partnerrel kiélhető a dolog, aki éppen az ellenkezőjét szeretné. Így kölcsönösen hozzásegíthetitek egymást ahhoz, hogy megéljétek, amire vágytok.


Én domináns nő vagyok, az én partnereim épp erre vágynak. Aki nem szeretné, azzal nem szabad, de ha valaki igen- annak akár sokat is adhatsz ezzel.


De nagyon fontos a kölcsönös tisztelet az ilyen kapcsolatokban!

2012. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vannak erre speckó fórumok, stb amit ajánlanátok? akár priviben is ok.
2012. júl. 22. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen ez olyan hajlam:D De csak szimplán is vonzódsz a fiúkhoz vagy csak ha kínozhatod őket?
2012. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!