Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hogy kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy kezdek beleszeretni? (biszex téma)

Figyelt kérdés

hosszú lesz, elnézést előre is:D

22 éves vagyok, mindig is a lányok vonzottak, sok barátnőm volt, egyikbe szerelmes voltam évekig és talán még most is az vagyok, de már nem vagyunk együtt. összejárunk, végülis ugyanúgy mint amikor még együtt voltunk..szeretnék vele újra együtt lenni de ő nem. ezen kívül túl vagyok egy kb fél éves elég rossz kapcsolaton egy másik lánnyal, akit nagyon szerettem, talán belé is szerelmes voltam, de az már lemúlt, nem szívesen gondolok rá vissza. erről ennyit.

van egy velem egy idős haverom akit 6 éve ismerek és a legjobb barátaim közé tartozik. kétszer már csókolóztunk "poénból" ittasan, de annak nem volt különösebb hatása. szeptemberben egy házibuliban ketten voltunk egy szobában és felvetettem neki hogy én kipróbálnám fiúval..igazából már előtte is fantáziáltam konkrétan róla, de ezt neki nem mondtam. mint kiderült ő is vevő lenne rá..és hát történt is egy két dolog. csóknál több. neki akkor volt barátnője; nem mondtuk el senkinek. aztán novemberben elmondta neki, szakított vele és azóta sincsenek együtt. és hát tavasszal megint megtörtént hogy áthívtam..és azóta 3-4 ilyen alkalom volt. és úgy veszem észre hogy egyre intimebbek ezek az együttlétek, ami engem kicsit zavar, de mégis élvezem. először úgy gondoltam csak testiség van köztünk. szóval kielégítjük egymást és egy darabig jó meg izgalmas.. de volt hogy együtt aludtunk, hozzám bújt, csókolgatott és megölelt, a mellkasomon feküdt.. meg volt még egy két furcsa reakciója ami..annyira nem haveri:D én nem kezdeményezek ilyet magamtól de mégis jól esik tőle. viszont meg is ijeszt mert nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel, nem tudom magamról/magunkról elképzelni hogy biszexuálisak vagyunk és érzünk valamit egymás iránt.. meg nem gondoltam hogy így fog hozzám közeledni és nem igazán tudom kezelni. de folyton rá gondolok és kívánom. neki a barátnőjével való szakítása óta nem volt lánnyal kapcsolata..semmilyen még csak csók se. kb fél éve. én két lánnyal voltam azóta, meg ugye a volt barátnőmmel..

más fiúhoz egyáltalán nem vonzódom, nem nézem meg őket, nem érdekelnek és nem is képzelek el mással semmit. de haveromat se nézem meg igazából úgy mint palit..szóval nem izgulok rá ha pucéran látom meg ilyenek.. inkább a vele való szex (és a gondolata) izgat fel, de nem vonz úgy a látványa mint egy lányé.



2012. aug. 7. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Lehet nem érdekel.
2012. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A srác valszeg homokos, te pedig biszex
2012. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
de aranyos történet :-) :-) irigy vagyok rátok :-)
2012. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhhhw de cukiiik *.*

Bár ezt nem teljesen értem "zóval nem izgulok rá ha pucéran látom meg ilyenek.. inkább a vele való szex (és a gondolata) izgat fel, de nem vonz úgy a látványa mint egy lányé."

Mert végül is egy lányt se csak meztelenül nézel hanem szexelsz vele...

Aki így ír valakiről az bizony már szerelem...:))

Szerintem ha legközelebb odabújik vagy a mellkasodra fekszik simogasd meg..csókold meg nagyon érzékien...és beszéld meg vele az érzéseid.El tudtok lenni így is, hogy összejártok szexelni, de ez nem olyan mintha járnátok.

Szóval lépj! Biztos, hogy sikerülni fog:))

Attól pedig, ne félj, hogy biszexuális vagy. Ettől még ugyanolyan ember vagy és lehetsz boldog:)


Azt még megkérdezhetem, hogy meddig jutottatok el az ágyban?És ki volt aktív/passzív?

2012. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

azt a mondatot úgy értettem, hogy egy lány fel tud izgatni a látványával is, akár ruhában is, a gesztusaival stbstb... viszont haveromra nem nézek így.

nem feküdtünk le:D orális szexig jutottunk el. és nem akarok vele járni.

2012. aug. 8. 14:32
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha egyszer kezdesz beleszeretni akkor miért nem akarsz vele járni?

csak azért mert fiú?

2012. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
például. barátnőt szeretnék nem barátot. nem tudok vele kapcsolatot elképzelni.
2012. aug. 8. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz párkapcsolat, hogy néha legyen valami kis lightos dolog :) Roppant egyszerű a dolog, ha vonz(ana) vele a szex, akkor biszexuális vagy. Ha meg vonz, akkor előbb-utóbb kicsit tovább is "kell" lépnetek. De ezzel sincs semmi gond. De a szerelem kicsit már nehezebb dolog.
2012. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha mindketten egymásba estek akkor mit csináltok?

szenvedni fogtok mind ketten?

2012. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs akkor mi lesz egyelőre nem tudom mit kezdjek ezzel..párkapcsolatban nem gondolkodom...vele. és azért azt is inkább elkerülném hogy egymásba szeressünk. de ezt nyilván nem dönthetem el..
2012. aug. 8. 21:12
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!