Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tetszik egy fiu. Hogy kozeledj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu. Hogy kozeledjek fele? F

Figyelt kérdés
szoval bejon egy srac, de eleg antiszoc, azaz h ilyen onbizalomhianyos, es mindig hatterbe szorul, vekony, alacsony fiu. Asszem pont ez tetszik benne.. Meg nem volt dolgom ilyen fiuval, es nem tudom, hogy kozeledjek fele? Hogy deritsem ki, h tetszem-e neki? Vagy h egyaltalan benne lenne fiuval?

2012. aug. 9. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim válasza:
Ha nem meleg, akkor hagyjad békén, ha jót akarsz magadnak. Próbálkozz melegekkel, vagy inkább csajozzál.
2012. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
csajozok eleget, de neha ramjon h fiuval akarom.. Am nemtudom, h meleg vagy bi, ez a baj..
2012. aug. 9. 23:38
 3/82 anonim ***** válasza:
8%

Próbálnál meg felém közeldni, betörném az orrod..

19f

Szerintem inkább ne próbáld meg sehogy. Azért mert visszahúzódó, még nem fartúró.

2012. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
77%
Hát valahogy derítsd ki.
2012. aug. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 konnerth ***** válasza:
100%
Vannak olyan egyértelmű jelek amikről kiderülhet hogy meleg-e vagy sem...de ezeket leginkább csak akkor látod hogyha te is meleg vagy...esetleg ha ezeke a jelek tényleg ott vannak az sem biztosan jelenti hogy meleg mert van egy olyan osztály társam aki totál vékony, lányos és heteró...de ő mégis más milyen. Tehát vannak olyan jelek amik egyértelművé teszik :) De ez nem mindenkinek tárulkoznak fel...16/f meleg
2012. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
Barátkozz össze vele, aztán ha ő is benne lenne akkor szerintem az már megy magától. :D
2012. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:

Ha visszahúzódó akkor lehet szépen utasítana vissza.

De ő haveri körben van?

Gondolom csak ágyba akarod vinni. Tehát ha kettesben vagytok nézz mélyen a szemébe, állapítsd ezt meg. Ennek alapján pedig csókold meg.

2012. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
a nagy haveri körön belül a másik társaság, de sokszor szoktunk együtt mászkálni, mióta kiírtam a kérdést, már találkoztunk. Holnap is velük leszünk.. Azthiszem, akkor bepróbálkozok..
2012. aug. 10. 23:31
 9/82 anonim ***** válasza:
Szeretnék beszámolót kapni privátba.
2012. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is haverkodj össze vele még jobban. Tényleg vannak jelek, amikből le lehet vágni, hogy mi a szitu. Ha feltűnésmentesen nyomulsz, "úgy" nézel rá stb és a srác meleg/biszex, le fog neki esni.. ha heteró, akkor meg tökmindegy :D Nem tudom milyen környezetben találkoztok, max az alkoholra fogod, hogy rajtafelejtetted a szemed, mert elbambultál.. (velem már volt így:D)

Btw, szerintem ide is leírhatod, ha van valami fejlemény, úgyis mindenki sírni fog, hogy meséld el... Egyszerűbb lesz egyszer leírni, hogy mindenki láthassa (és további tanácsokat adjon esetleg)! ;)


20/F bi

2012. aug. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!