Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Viszonyom van egy színésznővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom van egy színésznővel és attól félek, hogy kiderül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, biszex. Nem írom meg, hogy kiről van szó, mert akkor még nagyobb az esélye annak, hogy lebukunk. A helyzet az, hogy ő férjnél van, gyerekeik vannak, mégis elcsábított engem. Nem tudtam nemet mondani! Sehol nem mutatkoztunk nyilvánosan, viszont az a gyanúm, hogy valaki beleolvasott az e-mailjeimbe... Szóltam neki, de negyede ennyire sem idegeskedik, mint én, sőt arra kért, hogy legközelebb én menjek ki elébe a reptérre. Attól tartok, hogy kiderül a dolog. Neki nem sok baja származhat, tudják, hogy már volt nővel előzőleg, én sokkal inkább a saját bőröm féltem. Mit tennétek a helyemben? Tanácstalan vagyok. Úgy érzem, hogy képtelen vagyok abbahagyni ezt az egészet, ugyanakkor tartok attól, hogy esetleg bajom származhat belőle. Normális válaszokat kérek! Köszönöm!

2012. aug. 21. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Fake x'D
2012. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom, hogy nincs jobb dolgod, kedves első. Keresd meg a bilidet és jó éjt!
2012. aug. 21. 00:44
 3/8 AncsA(6)3 válasza:
62%
100% fake
2012. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez csakis Angelina Jolie lehet.
2012. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát kedves kérdező akkor a másodiknak is kell a bili gondolom. :P És amúgy a bilihez kicsit nagy vagyok már, de ezen nem fogok vitatkozni. Csak nehezen tudom elhinni ezt a sztorit, ne haragudj. Úgyhogy 2-essel értek egyet.
2012. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit. Mondd, hogy csak barátnők vagytok. Vagy mégis kinek kellene tudnia arról, hogy az ágyban mit csináltok???
2012. aug. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Senkinek, csak a probléma az, hogy nehezen tudnám megmagyarázni a barátaimnak/szüleimnek, hogy miért lógok egy köztudottan biszex nővel és hogy hol ismertem meg, stb.
2012. aug. 21. 10:59
 8/8 Papmpafű válasza:
100%
Azt kell eldöntened, hogy vállalod-e a kapcsolatot, vagy nem? Mennyit jelent neked? Viszont írod, hogy biszex vagy, ez előbb-utóbb úgyis kiderül, emiatt kár bújlálni!
2012. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!