Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kezdek beleszeretni (? ) a legjobb barátomba. Mit tehetnék? :\ (meleg téma)

Figyelt kérdés

Szombat estefelé találkoztunk haverokkal, beültünk egy kicsit valahova dumálni meg iszogatni (nem lerészegedésig). Utána meg nálunk aludt a legjobb barátom. A szobámban egy nagyobb ágy van és egy kanapé. Ez utóbbi lett volna hivatalosan az övé...


Először én zuhanyoztam, aztán ő. Már kényelmesen elhelyezkedtem, amikor bejött, mert végzett. Pár szót még beszéltünk, aztán elkezdtük hülyíteni egymást, végül beszóltam neki.. ő meg nekem rontott vigyorogva és elkezdett csikizni, amit sose bírok ki, aztán valahogy birkóztunk. Elég sokáig elvoltunk így, majd maga alá tepert és lefogott... ott lihegtünk csendben és nagyon közel egymáshoz, elég érdekes élmény volt.

Végig a szemembe nézett mosolyogva, majd hirtelen megnyalta a száját. Nem tudom mennyire vághattam totál ledöbbent arcot, de elnevette magát, aztán mint valami mentőötletként megkérdezte van-e valami 'izém', amivel bekenheti, mert hogy eléggé kiszáradt.

Kicsit el is engedtük egymást, ő oldalra gördült, én meg megint elkezdtem szivatni, hogy miért akarja, hogy ennyire tökéletes legyen... h talán a hétfői buliban akarja elcsábítani vele a csajokat? Mikor ezt mondtam, olyan fejet vágott, amilyet kb még sose láttam.. nem is tudom értelmezni h milyen érzelmek futottak át az arcán, de fura volt nagyon. Aztán elmosolyodott és mondta, hogy ki tudja.

Nem foglalkoztam különösebben ezzel a mondatával, inkább átmásztam rajta és a fiókban matattam, hátha találok neki valamit a célra :D Ő csak nevetett és közben megsimogatta a vállam. Mikor visszafelé másztam, gondoltam egyet és elkezdtem befészkelni magam szorosan mellé, és a fejem a vállára hajtottam (halvány lila gőzöm sincs, egyáltalán hogy mertem ezt csinálni, valószínűleg ennyit még dobott rajtam a pia), de a lényeg h egyáltalán nem úgy tűnt, mint aki bánja.. átölelt, de azért ilyen kedvesebb hangon megkérdezte h most mit csinálok. Én meg lazán csak annyit mondtam, hogy sokkal kényelmesebb, mint a párnám, szóval ha nem haragszik, kibérelem erre az éjszakára. Erre elnevette magát, mondta h felőle oké, de azért még beszóltunk párszor egymásnak :D

Reggelre viszont kicsit megváltozott a testhelyzetünk. Azt a bizonyos 'kifli'-pózt sikerült felvenni, miközben szorosan öleltük egymást meg minden... Egy picit kínos is volt, főleg hogy egyszerre ébredtünk, hála egy haverunknak a korai ébresztő csörgésért. De igazából nem csináltunk belőle komolyabb ügyet.


Na de nekem olyan jól esett ez az egész. Amikor a szemembe nézett mosolyogva, még az is eszembe jutott, hogy esetleg ő is így érez. De mi van, ha csak poénból ment bele az egészbe? Elég jó barátok vagyunk, mondhatni tényleg a legjobb.. ami kicsit mondjuk súlyosbítja is a helyzetet.

Abba beletörődtem, hogy ezek után heterónak vallani magam nem túl hiteles... szóval tény, hogy most drága barátom előhozta rejtett bi hajlamaim :\ De jelentem, volt már jópár barátnőm, szóval ez azt jelenti, hogy biszex vagyok elvileg, ugye?


A kérdés az, hogy szerintetek ez szimpla baráti hülyülés volt a részéről, vagy esetleg több? Hogy tudhatnám én ezt biztosra? Gondolom azt mondjátok, hogy beszélnem kéne vele... csak félek, hogy mi van ha ezzel elriasztom, vagy kiderül h semmi komoly? Meg hát legjobb barátom, és nem tudom hogy ezzel mennyire cseszném el a dolgot.. illetve h el kéne-e egyáltalán :\

Mindenesetre ma lesz az az emlegetett buli is. Na, arra külön kíváncsi leszek, hogy mi lesz az este folyamán...


Bocs, ha hosszú lett, megpróbáltam viszonylag rövidre fogni több kevesebb sikerrel :) De áhh nem bírok aludni, csak ezen jár az eszem :\

Remélem azért minél többen elolvassátok és írtok is valami normálisat.

Segítsetek légyszi! Köszi:)

19/F



2012. szept. 3. 01:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján úgy tűnik, ő is érezhet valamit :)
2012. szept. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
64%

Szerelemnek nevezni egy alkohol generálta dolgot, egy kicsit szerintem erős, két dolgot tudok feltételezni, első szeretet hányod van és ez a dolog annyira jól esett, h azt a tévképzetet érzed, h beleszerettél, második variáns, mégpedig, h nem te irányítod az agyad, szerintem a legértelmesebb amit tehetsz, h vársz a haverod reakcióira, h viselkedik veled, miként beszél stb. Lehet, h ő is csak az ital hatására volt ilyen.


23/f

2012. szept. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj célozgatni,de semmiképp se támadd le
2012. szept. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
37%
Ha ki akarod előtte magad próbálni írj :D
2012. szept. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
0%
igen
2012. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
9%
Felejtsd el, ami történt, s a lanyokra koncentralj, mert forró lesz a helyzet.
2012. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek egyértelmű jelek. De azért ne vedd biztosra. Hívd át magadhoz amikor józanok vagytok mindketten...De azért ne felejtsd el a részeg mindig igazat mond!:D

Az meg valószínű, hogy bi vagy. Mert nem kifejezetten testileg vonz, hanem szerelmet érzel.

2012. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

AzOrdogMagyarhangja! Az az igazság, hogy én ezt már érzem egy ideje... hogy valami "nem stimmel". Szóval nem csak ezen az egy estén jött a hirtelen gondolat h hopp, azt hiszem szerelmes vagyok. Meg mondom, annyira nem voltunk mi berúgva. Csak talán egy picit bátrabbak voltunk, mint alapjáraton. Legalábbis részemről biztosan...


Amúgy köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)

Eszem ágában sincs letámadni :D De az azért számít szerintem valamennyit, hogy mint írtam, nem csináltunk belőle nagy ügyet. Szóval amikor felkeltünk az igaz, hogy kínosnak éreztük a helyzetet így korán reggel, de még ott döglődtünk egy picit, amíg magunkhoz nem tértünk és nem húzódott el tőlem :)

Akkor majd elhívom és... nem tudom :DD Majd rögtönzök. Mármint fogalmam sincs igazából, hogy mit csináljak, beszélni még nem akarok erről így nyíltan. Csak ahogy írta is egyik válaszoló h célozgatni stb.. Konkrét haditerv még nincs, de majd lesz :)


És az szerintetek sok lenne, ha azt mondanám h ma is aludjon nálunk? Tudjátok lesz ez a buli este.. Elhívjam vagy inkább ne?

2012. szept. 3. 14:09
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez de cuki :))

Szerintem hívd nyugodtan.. De lehetne hamarabb is, még buli előtt, mert akkor tudtok még beszélgetni, hülyülni meg látod a reakciót is :D Hajráá, én nagyon szurkolok nektek!:)

2012. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Deééédesek vagytok :D

Én is nagyon drukkolok, hogy összejöjjön!

2012. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!