Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudhatnam meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnam meg, hogy egy baratom valoban bisex, vagy sem? Lent!

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo baratom. O 22 eves, en.meg 17. Nagyon jo viszonyban vagyunk. Neki rengeteg baratnoje volt. Jelenleg is van.

Alig 3 honapja ismerem, de mondhatni szinte a legjobb baratom.

En meleg vagyok, ô ezt nem tudja.

Tobb alkalommal elofordult,hogy a labamra tette a kezet, sok idot toltunk egyutt, es sokszor piszkal engem, probal heccelni (dobal.megfogja a nyakam...)

nekem tetszik ô. Sokszor elmondja h mi bantja,megbh mi a baj.

En szerintem lassan kezd tobb lenni mint szimpla baratsag. Nem tudom eldonteni, hogy o bisex vagy sem????

Mikor naluk voltam akkor is neha piszkalt. Levetkozott mikor ment zuhanyozni, este a sotet udvarban mondta h fel.....meg meg voltak hasonlo gyanus helyzetek.

Szerintetek hogyan tudhatnam meg, hogy bisex vagy sem??? Kerlek csak normalis valaszokat adjatok. Koszonom!



#meleg #szex #barátság #biszexualitás #homo hetero kapcsolat
2012. szept. 11. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egyaltalan nem bisex. ezek a dolgok termeszetesek fiuk kozott, hogy piszkaljak egymast, heccelik egymast, nyakoncsipik egymast stb. meg most zuhanyzaskor mit szegyelne elotted, hisz te is fiu vagy.

Mondd el neki, hogy meleg vagy, oszt meglatod hozzad sem er es mar nem meztelenkedik elotted.

2012. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

OMG!!!


Hát behalok!

Mert ha már egy heteró pasi rendes egy meleg csávóval,

akkor már biztos benne is van hajlam,és akar tőle valamit.

Na az ilyen mentalitású melegektől tudok kiakadni.

Néha sajnálom a melegeket,mikor piszkálják őket,néha meg megértem.Mert tényleg odáig van némelyik hogy hűűűűű "én meleg vagyok,elmondtam a haveromnak,ő meg azt mondta hogy neki nem kell meleg barát!"

MIÉRT?

Mert veletek tényleg nem lehet heteróként barátkozni,mert ha már egy pasi szépen néz rád,vagy megölel,vagy nem ítél el,elmondja a bánatát,akkor "HŰŰŰ biztos ki akar velem kezdeni,biztos benne is van hajlam"..stb

Pedig ezt az esetek 99%-ban ti beszélitek be magatoknak.


Idegesítenek az ilyen paranoiás emberek,akik mindenbe mindent beleképzelnek.


Na ok.Mély levegő!Kifúj!

Válaszolok a kérdésre.


Szerintem ha van barátnője,meg előtte is rengeteget csajozott + a szemedben egyáltalán nem mondott semmi olyat hogy akarna tőled valamit,nem történt semmi kontaktus a láb a kézen eseten kívül,akkor ebből mi jön ki?

2012. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

"nem történt semmi kontaktus"

bocs

lemaradt a testi

2012. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
76%

Hogy mennyi hulye bunko f... letezik ti jol elolvastatok a kerdest es talan a veget is elolvastatok ????

miert kell bunkonak lenni ???? egy kerdesre szeretne valaszt a srac nem a ti hulyesegeitekre ha o meleg akkor nektek az baj ??? artott nektek ?

( amugy meg a sztorit ismerem es lehet hogy nektek nem tunik annak hogy valami erdeklodese vane a fiuk irant a sracnak de tuti hogy van nekem is regebb baratom volt es velem is csinalt hasonlo dolgokat de azert arok durvabbak voltak )

en is kerem hogy hulyesegeket ne irjatok mert az folosleges idotoltes a ti szamotokra es az a meglepo hogy ha valakit nem erdekel a dolog vagy zavarjak a melegek akkor miert szan ra idot hogy beszoljon a masiknak es tuti hogy az ilyen netes beszolasokat a gyava emberkek irjak akik elobe egy mukkot sem szolnanak.

2012. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Szia.

Ismerős helyzet..

Én is meleg vagyok, és többször is voltam már ilyen szituációban..

Csakhogy sajnos részben igazad kell adnom, annak a válaszolónak aki mondta beképzeljük magunknak..

Kicsit nyers volt de IGAZA van..


Mikor valaki tetszik jobban figyelünk rá, és az olyan dolgokat amiket eddig szinte észre sem vettünk másképp értelmezzük..

És rágódunk rajta, vajon melege, vajon biszexe stb..

Neem haver aki csajozik stb, ő ha biszex lenne is talán abból te nemjönnél ki jól.

Neki csak egy eszköz lennél aki kielégití néhanapján, aztán megy és csajozik, és te vakarod a fejed..


Mielőtt tovább ringatod magad ebbe gondold át..

Megéri?

Üdv Atty

2012. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Köszi utolsó


tudod nekem nincs bajom a melegekkel,de

néha többet beleképzelnek egy ilyen helyzetbe sztem,mint amennyit kéne

2012. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg mindig van remény. Próbálj flörtölni vele. Ha ketten vagytok nézz mélyen a szemébe, mosolyogj rá stb. Ha látsz valami reakciót akkor valld be neki, hogy tetszik.

Sajnos máshogy nem tudhatod meg.

De mi az, hogy 'dobál' téged?

És amikor az udvaron felállt neki nem kérdezted meg, hogy épp mire gondolt?

Amúgy szoktál nála aludni?

A csaja mióta van meg?

2012. szept. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mikor le vagyok fekudve az agyra dobal, es en meg vissza. Ezt csinalja a baratnoje jelenleteben is. De mikor nincs ott, akkor volt h elkezdte maszirozni a nyakam, meg ha leupunk vaova, akkor szinte mindig ugy ul, hogy a kezunk vagy a labunk osszeer.

Nem szoktam naluk aludni, viszont tobb alkalommal voltam naluk. Meg ebedre is megvoltam hivva. Vagy mikor az apja kiment a szobabol,akkor elkezdte lehuzni a nadragjat meg a boxeret is kifeszitette, es kerdezte h mi a velemenyem az alakjarol,a yestfelepiteserol.

Am meg nem tudom,de nagyon sok meleg baratom szerint van benne valami, ami nem epp ferfias vonas. Jah es szokott.flortolni a fiuknak is.

2012. szept. 12. 09:06
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
hányszor fogod még ezt a kérdést feltenni? már írtad ezt, emlékszem.
2012. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
62%
Az utolsónak üzenem hogy a kérdésre koncentráljon és ne arra hogy hányszor jelenik meg a kérdés lehet nem kapott rá megfelelő választ és megpróbálta újra
2012. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!