Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi, meleg fiuk! Miert csinalja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi, meleg fiuk! Miert csinalja ezt? Mit tehetnek, h ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
baratommal a nyaron jottem ossze, eddig minden siman ment, de mostanaba mintha zarkozottabb lett volna a sexben, latszott rajta h nem nagyon akarja az egeszet. Szal rakerdeztem, h miert ilyen mostanaba, es kb egy ora alatt sikerult kihuznom belole, h ot zavarja, h neki sokkal kisebb a farka mint nekem. Mondtam neki, h engem nem erdekel, hulyeseg ezen aggodnia, de semmi.. ES amugyse ertem h miert erdekli ez annyira, mivel o a passziv fel.. Mar elmondtam neki csomoszor, de tenyleg nemtudom h hogy reagaljak erre, mindig csak azt mondja, h ot ez zavarja, es biztos benne h engem is csak nem mondom neki.. De engem ez tenyleg nem erdekel, es nem tudom hogy gyozzem meg.. Vagjamle a farkam v mit akar?! Vagy lehet h mar nem akar velem lenni, es csak kifogasokat keres? :S

2012. szept. 12. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hááát én is találkoztam már ilyennel meg hallottam ilyenről de ez ált. épp hogy a kapcsolat elején okoz "gondot" aztán elmúlik mert hülyeség... nem pedig pár hónapig minden oké, és utána jön elő... sztem más van a háttérben :(
2012. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nos én nem vagyok se bi, se meleg, se fiú :D de gyanúsan más lehet a dologban mert ennek a "problémának" a kapcsolat elején kellett volna inkább felmerülnie... ha akkor nem zavarta akkor furcsa lenne ha most jött volna rá :S
2012. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy óra után sikerült belőle kihúznod,akkor lehet hogy azért mondta ezt,mert más probléma van a háttérben,amit nem akart veled közölni,de előállt ezzel,hogy mégis mondjon valamit,és ne faggasd tovább.
2012. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
énse vagyok bi,de szerintem se a méretével van gondd. mert ilyen nincs,hogy 1-2-3 honapig nem zavarja utána pedig igen. más dolog miatt lehet.
2012. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de egyszeruen nem ertem, h mi lehet s baj.. Eddig minden tokeletes volt, most meg elojon egy ilyennel.. Eddig imadott velem lenni, most meg olyan mint egy bot... Total levert mindig, szerintem lehet h tortent vele valami, csak titkolja :/
2012. szept. 12. 18:25
 6/16 A kérdező kommentje:
de ha igy van, es mas all a hatterben, akkor nemertem miert nem mondja el nekem. Eddig mindent megbeszeltunk. Egyutt sirtunk, egyutt nevettunk..
2012. szept. 12. 18:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen "nem kívánom a szexet" szituknak, pláne ha rövid időn belül jönnek elő nagyrészt az az oka, h van vki más :(
2012. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
en is gondoltam erre, de szerintem nem olyan egyszeru korabeli fiut talalni, egy suliba jarunk, ott nem latom soha senki massal, szunetekbe, suli utan egyutt vagyunk.. Es amugy se ilyen ismerkedos tipus.. Szal ezt kb csak ugy lehetne elkepzelni, h este 6utan, mikor otthon van (tudom mert szoktunk mobilon dumalni) talalkozgat valakivel.. egyszeruen nem ertem miert ilyen. Lhet h en csinaltam valamit rosszul.. Vagy siman raunt mar a kapcsolatunkra.. Nagyon szomoru lennek ka ez lenne.. Szeretem ot, es nem akarom elvesziteni valami random kocsog miatt.. Szerintetek rakerdezzek?
2012. szept. 12. 23:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én bi vagyok, és a tippem inkább az, hogy túl sokat van passzív szerepben és emiatt (valahl jogosan...) férfiatlanabbnak érzi magát és ezért lett számára ekkora rohadtul nagy probléma a farokmérete.
2012. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeretné kipróbálni az aktív oldalt, de fél tőle, hogy ehhez az ő mérete nem lenne megfelelő. Ha uni vagy, akkor próbáljátok ki, ha nincs benned passzív hajlam, akkor meg keressetek egy harmadik srácot, akiben van, és akkor vele próbáljátok ki.
2012. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!