Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Ti vertétek már más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti vertétek már más farkát? Engem izgat!

Figyelt kérdés
Régóta érdekel milyen lehet, de az is, hogy csak fekszem és vki veri nekem. Persze azért mindig normális megjelenésű fiatal fiúkkal képzelem el, hisz én is az vok. Azonban sose mertem még keresni rá senkit, meg nem is vágom hol találnék. Meg tartok tőle megbánnám.

2012. szept. 23. 17:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Azért ez eléggé gázos, ha ilyenekre gondolsz, haver:D
2012. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha csávó vagy azt javaslom ezt még a legjobb haverodtól se kérdezd meg. Könnyen melegnek nézhetnek elindul egy rosszindulatú pletyka rólad akkor aztán a szégyen fogja uralni életed hátralevő részét.
2012. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem és én csak is csajnak hagynám, hogy kiverje!
2012. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kell oltogatni! Engem érdekel és kész!
2012. szept. 23. 17:23
 5/19 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el messzebre ahol nem ismernek egy meleg bárba,és próbáld ki,aztán ha megbánod a te titkod marad.De aha más is történik óvszer legyen nálad.
2012. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
sztem nagyon hülye, nem normális gondolat. én sose tenném, a fejemben sem fordulna meg. undorodom a gondolattól is.
2012. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen akkor fordul elő, ha az egyik fél legalább biszex.

Anno velem volt a koleszban, én voltam, aki a szobatársamnak kiverte, de ő nem nyúlt hozzám. Szóval ha ilyen gondolataid vannak, nyugodtan regisztrálj bármely meleg társkeresőre, ott úgyis a legtöbben szexet keresnek. A végén ott kötsz ki. És ezt nem oltogatásból írom.

2012. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát, kicsit meleges. De nem baj. :D
2012. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Egy normális fiőnak meg sem fodul ilyen a fejében!Üdv homár! :DD
2012. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!