Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan jön ez a sok biszex csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez a sok biszex csaj?

Figyelt kérdés

Szinte minden második kérdést egy biszex csaj tesz fel (vagy már azt sem tartom kizártnak, hogy szinte mindet ugyanaz). Most ez tényleg divat, vagy csak gyártósoron érkeztek, és még nem fogyott ki a készlet? Rohadtul idegesítő lenne, ha benyögné a barátnőm, hogy "összefeküdtem egy csajjal a minap", vagy "kavarok egy csajjal is". Vagy ez csak engem zavar? Homárból kevesebb lesz lassan...


De egy beteg világot élünk...



2012. okt. 14. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Hálistennek én nem vagyok meleg,de egy olyan helyen dolgozom ahol megfordulnak...elmondom neked Tesóm,ha én tudtam volna 5évvel ezelőtt már,hogy ennyi meleg van csak itt Pesten,szerintem összehánytam volna magam. Egyszerűen hihetetlen,hogy mennyi meleg van,felfoghatatlan!!! Véleményem szerint nőkből sincs kevesebb...


24/F

2012. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A melegek/biszex férfiak alapvetően nem zavarnak, míg nem előttem nyalják-falják egymást. De a biszex csajok már sokkal inkább, mivel ez rám is tartozik. Egyet már kifogtam és a gondolattól is irtózom, hogy máskor is előfordulhat...
2012. okt. 14. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
vannak normális lányok is..
2012. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tisztelet a kivételnek. :)
2012. okt. 14. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ember 100%-ig hetero- vagy homoszexuális. Az nem idegesítene, ha egy másik fiúval kavarna melletted?
2012. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen zavarna. De ha egy nőért hagyna ott, az maga lenne a teljes megsemmisítés.
2012. okt. 14. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem tűnt fel, hogy arányaikban akárcsak megközelítenék a biszex/meleg fiú kérdezőket. :)
2012. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban is éreztem, hogy valami nem stimmel nálam, de furcsának találtam így nem beszéltem róla senkinek. Aztán éltem az emberek szokásos életét, aszerint ahogy neveltek, de a fejemben mindig ott motoszkált valami más is. Hiába, hogy képes voltam beleszeretni fiúkba, mégis vonzottak mellette egyes lányok. Nagyon féltem a külső megítéléstől, szóval nem mondtam el senkinek, tovább éltem abban a világban amire rámondják, hogy "normális, elfogadott" és elnyomtam magamban minden mást.


Szóval, volt egy pont, ahol már nem bírtam. A férfi akivel együtt voltam évekig, már régen nem volt vonzó a számomra, pedig rendes ember, de mégis... kijött valami, ami évek óta szunnyadt, meg amitől a végére már idegi roncs lettem. Szóval, eljutottam oda, hogy képes voltam lépni és szakítani egy érzelmileg ellaposodott és mindkettőnknek már csak nyűgöt jelentő kapcsolatból.


Ezek után kétségek között éldegéltem tovább, folyamatosan rugózott az agyam az egészen. "Mi lesz velem, hogy fogok élni stb.." Aztán megismertem egy lányt... És minden elnyomott érzelmem végre maradéktalanul a felszínre tört és nem érdekel, ki mit mond, gondol... Soha nem akarom őt elveszíteni, és semmilyen társadalmi norma nem veheti el tőlem soha.

2012. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!