Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/Meleg srácok! Szexelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg srácok! Szexelnétek egy olyan sráccal aki csak arra vágyik, hogy pl naponta kielégítsék?

Figyelt kérdés
Tehát h dughasson vagy orálisan kielégíthessék. Mivel eddig azt mondta mindenki, hogy ez önzőség. Szerintem meg igen is vannak akiknek ez oké lehet, csak még nem találtam meg:(

2012. okt. 23. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha meleg vagy, tudhatod, hogy még a kapcsolatban élő melegek sem hagyják ki a kínálkozó lehetőséget egy jó numeráért. A melegek körében a partnerek váltogatása nem egy bűn, hanem szinte szükséglet. Izgalom és élvezet.

A heterók nem ilyenek, persze vannak köztük is ilyenek.

2012. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
igen, de azért az egyéntől is függ ez nagyban....
2012. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Van közöttük sok ilyen, aki ezt megtenné viszonzás nélkül, a leginkább a nyunyó típusú lények. Szerintem az az egészséges, ha mindkét fél a kölcsönösségre vágyik.
2012. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kovpet ***** válasza:
78%

A passzívak általában ilyesmik.

De neked mi bajod van pl egy jó ki 69-cel? :)

2012. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak én nem találom meg ezeket?
2012. okt. 23. 11:44
 6/13 kovpet ***** válasza:
100%
Nem, más sem találja meg.
2012. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ hogyan és hol próbálkozol.
2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ipso ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz: nem. Ha csak erre vágysz, és nem akarnál pl. nekem is örömöt szerezni, akkor nem. Vagy ha belegondolok, hogy mondjuk el kell utaznom két napra, akkor máris megcsalsz? Kösz, nem.


Amúgy szerintem ez egy életkori jelenség. Ha tinédzser vagy, akkor nagyon vonzónak tűnhet minden nap szexelni, de ha mondjuk ezt tényleg kipróbálod, akkor néhány hónap után máris megunod, és hajlandó vagy néhány napot vagy hetet várni a párodra. Mert a minőség is számít, nem csak a mennyiség.

2012. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
persze hogy ige 1000 rel
2012. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

mert ez önzőség neked nem srác kell hanem egy tárgy. "gyere szopj-köszi huzz a csába"

így qrvákkal viselkedik az ember.

2012. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!