Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és bi srácok! A Lingham...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi srácok! A Lingham masszázst ismeritek?

Figyelt kérdés
Lehet rosszul írtam ám, de a lényege, hogy a péniszt és a testet masszírozzák. Szívesen kipróbálnám akár kölcsönösségi alapon is. Viszont csak vékony és fiatal sráccal, mert én is ilyen vagyok. Azért gondolotam, hogy felteszem ezt a kérdést, mert a neten akiktől kérdeztem senki nem ismerte, pedig kíváncsi vok rá.

2012. okt. 25. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ismerem és csináltam is már kölcsönösen és nagyon jó viszont nem vagyok vékony.
2012. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Sztem az hülyeség, hogy... "Viszont csak vékony és fiatal sráccal, mert én is ilyen vagyok."

Sztem édesmindegy, hogy ki végzi, nem feltétlenül kell adonisztestűnek lennie. Jó, azért ne legyen ízléstelen se, tehát nézzen is ki valahogy, de azt elfelejted, hogy elsősorban te a masszázsra vágysz, és ha csak azt nézed, hogy milyen tenger felszíne, akkor sosem fogod megismerni a tenger MÉLYÉNEK élővilágát!


Én speciel végzek ilyen masszázst is, a testalkatom ugyan nem egy Adonisz, de átlagos, fiatalnak pedig fiatal vagyok. Ha érdekel a lingam-masszázs, privizz bátran, és megbeszélhetjük a részleteket!

.

.

Üdv: IAAnVs

2012. nov. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!