Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak kíváncsiság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiság?

Figyelt kérdés
A fiúkhoz vonzódom és volt is barátom már, viszont néha fantáziálok olyanról is hogy egy lánnyal vagyok együtt és ki is próbálnám. Lehetséges hogy ez csak kíváncsiság? Biszex vagy leszbi lányok privit írnának hogy ők hogy éreznek ezzel kapcsolatban?

2012. nov. 3. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én velem is ez van. Én is megijedtem de aztán olvastam valami könyvben,hogy ilyen korban mind a fiúk mind a lányok éreznek ilyesmit. Ekkor alakul ki teljesen a nemi vágy. És az alakulás közben néha ilyen "bakik" történnek. De ezek nem "végzetesek" (remélem :S) szerintem ez olyasmi mint amikor egy fiú mutál. A hangja ugrál össze vissza van,hogy magasabb mint a mutálás előtt de végül mély hangja lesz!
2012. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. remélem hogy ez tényleg így van.
2012. nov. 3. 00:27
 3/3 anonim válasza:
Szia én leszbikus vagyok, hány éves vagy? Mert szerintem csak kíváncsi vagy. :)
2012. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!