Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi hajlam jele ha maszturbálné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi hajlam jele ha maszturbálnék úgy, hogy egymásnak csináljuk haverral?

Figyelt kérdés
Régóta izgatnak ilyen dolgok...Pedig nem vok kamasz.

2012. nov. 3. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egy cikket mely szerint ez sokkal gyakoribb mint gondolnák vagy mondanák és hogy a hetero férfiakra jellemző. Engem is izgat mégsem vagyok sem meleg sem bi. 24F
2012. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Ezeket a cikkeket általában meleg emberek írják, a saját érdekeik miatt,mert abban reménykednek, hogy találnak próbára hajlamos embereket.

Ilyen az is amikor valamilyen terméket leminősítenek, vagy egészségre ártalmasnak ítélnek, csak azért , hogy az ő termékük kerüljön előtérbe. Hát ezt a próbát is minősítheted egy terméknek.

2012. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindig ledöbbenek emberek korlátoltságán...
2012. nov. 3. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Most azért korlátlanok a hozzászólok,mert ők nem akarnak maszturbálni a haverjukkal?
2012. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a korlátolt, hogy egyes emberek bebeszélik maguknak, hogy amiről nem beszélnek "jobb társaságban", az nincs is. Meg ilyen összeesküvés-elméleteket gyártanak. Érdekes, azt pl. senki nem kérdőjelezi meg, hogy a csajok többségében megvan a biszexualitásra való hajlam legalább, de ha valaki azt állítja, hogy ugyanez igaz a fiúkra is, akkor az már biztos melegpropaganda. Pedig csak arról van szó, hogy a korlátolt, homofób egyén az egyiket elhiszi, mert az szexi, a másikat meg nem, mert az fuj.


Én személyes tapasztalat alapján mondhatom, hogy igen, a full meleg pasiknál jóval többen vannak az ilyen-olyan mértékben biszexek, és ezek között szép számmal akadnak olyanok, akik nem is tartják magukat biszexnek, csak "kicsit tágabban értelmezik a heteroszexualitást", "ki vannak éhezve", "ez nem szex, csak két srác összejön és szórakozik egyet" stb stb stb... Nyilván a kérdező sem fogja elmesélni a kocsmában az ilyesfajta élményeit, de attól még előbb-utóbb meg fognak történni...

2012. nov. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyaltalan nem jelent biszexualitast, szerintem kivancsi vagy csak! Es azert valljuk be, a kivancsisag az hozzatartozik az emberi termeszethez! Persze mindenkit mas erdekel, teged mondjuk ez. En a helyedben kiprobalnam, ha lenne ra lehetosegem, aztan ugyis rajossz, hogy megegyszer megcsinalnad-e, vagy ez megsem az, amit akartal volna.
2012. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Legjobb! :)
2012. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen, bi hajlam.

de semmi baj ezzel, próbáld ki mert tényleg jó :)

2012. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Magánügy, ki mit csinálna,de engem pl. taszítana,ha megtudnám, hogy a pasi, akiről álmodom, a legjobb haverjával szokott játszadozni.

Amúgy szerintem igenis biszex hajlam.

21/L

2013. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!