Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Perverzzé váltam volna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverzzé váltam volna?

Figyelt kérdés

Nóra vagyok, 35 éves óvodapedagógus, idén kezdtem meg költségtérítéses formában pszichológiai képzésemet. Férjemmel 10 éve élünk együtt, két kislány boldog édesanyja vagyok. Egy problém miatt kérem bárki iránymutatását, akinek hasonló élménye volt. Szerelemre ébredtem az egyetem intézetének ügyvezetője iránt. Aki egy nő. Nem tudom, mit gondoljak magamról, nálamnál két évvel idősebb, viszonylag súlyos obezitással küszködő fogyatkozó hajú hölgy. Szexuális identitásomban eddig stabilan álltam, ezért is nem értem, hogy hogy lehetséges az, hogy egy olyan nő iránt kezdtem el gyengéd érzelmeket táplálni, akihez akkor sem tudnék elképzelni szexuális vonzalmat, ha történetesen férfi lennék. Az említett hölgy egész nap az irodájában ül, a képernyői előtt, másokkal való interakciója kimerül horkantásokban és félmondatokban. Ennek ellenére, bármikor elmegyek az irodája előtt, tarkómon érzem szemeit, s gyakran fantáziálok arról, hogy bemegyek hozzá valamilyen badarsággal, csakhogy alkalmam legyen beszélgetni vele.

Mindennek a tetejében a múlt héten arra lettem figyelmes, hogy az intézetvezető, mármint a pszichológiai intézetnek, miután bement az irodájába, hosszas perceket töltött nevetésekkel tarkítva nála. Nem tudok másra gondolni, mint hogy "el akarta csábítani" tőlem, noha jól tudom, hogy nemhogy nem tartunk fel kapcsolatot, de még nem is kívánom megélni ezt a gondolatot, mert undorodom tőle. Nem tudom hová tenni ezeket az érzéseket, és ebből kifolyólag fel sem tudom őket vállalni férjem előtt, akivel egyébként minden témában lehet beszélni. Méginkább megnehezíti ezt az a tény, hogy mióta ezek az érzések kerítettek hatalmukba, képtelen vagyok orgazmust elérni a férjemmel való együttléteim során, csak ha arra gondolok, hogy az ügyvezető nehezedik a melleimre. Ciklusom sem rendezett. Ha bárki bármilyen iránymutatást tudna adni, azt nagyon megköszönöm!



2012. dec. 2. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már késő van, de írok ide, hogy megjegyezzem a kérdésed. Átgondolom, hátha tudok neked valami kiindulópontot adni. Érdekes az emberi psziché. :)
2012. dec. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Holnap...
2012. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kedves Nóra


A rejtett leszbikus hajlam nem perverzió. Ne magadat okold, hisz valószínűleg nem is tudhattál róla. Ne legyen bűntudatod, mert neked segítség kellene, és nem büntetés. De ettől még elég komoly bajban vagy.


A baj az hogy ezt a legtöbb férfi ezt nem érti. Ezt férfi létemre mondom. Ha nem lett volna egy közeli barát barátnőm leszbikus én se érteném a dolgot. Ha a férjed mégis kivétel, akkor segítséget tudsz kérni tőle. Megértést viszont inkább ne próbálj kérni, ez sajnos nem az az élethelyzet.


Ha csak arra meg tudod kérni hogy ne hagyja hogy hülyeséget csinálj, és hogy vigyázzon rád, és tartsa egyben a családot, akkor mindent elértél hogy onnan fogva megint együtt gondolkozzatok a megoldáson.


Én tudom hogy ettől nem vagy beteg, perverz, vagy ilyesmi, De ő ezt lehet nem fogja tudni. Ne sértődj meg ha annak gondol majd, vagy esetleg ki is mondja. És erre jobb ha előre felkészülsz

2012. dec. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a dolog közel sem ennyire "egyszerű". Nem feltétlenül rejtett leszbikus hajlamról van szó. Nem biztos, hogy az illető hölgyben, akibe a kérdező fogalmazzunk úgy "belehabarodott"- éppen a neme a leglényegesebb...
2012. dec. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

pszichológia területén dolgozol. gondolod h mi okosabbak lennénk és tanácsot adnánk? :) sztem próbáld meg kívülről szemlélni magad és így megfejteni a problémát. gondolom, te jobban tudod a szexuális identitás kialakulásának okát, mint én, esetleg errefelé próbálj "magadba nézni", hátha segít.

sztem egyébként az lehet az ok valahol, h mindig szerettél emberekkel foglalkozni és a problémáikkal, és együttérzést, részvétet ébreszt benned mások problémája. ez lehet azzal a hölggyel kapcsolatban is, csak ez a részvét, megsajnálás, segíteni akarás most érdekes módon ebben a formában jelentkezik. talán az identitásodban túlzottan, betegesen is benne van a másokon való segíteni akarás, az együttérzés, aminek talán vmi oka is lehet, és talán ezt kéne "kezelni". de bocs ha hülyeséget írok, nem vagyok pszichológus.

2012. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A pszichológia tanulása sok mindent felhoz a felszínre. Ezekkel is meg kell küzdeni, mert úgy nem segíthetsz másokon, ha magadat közben elveszted.

Nekem az ugrik be róla, hogy lehetett a gyerekkorodban egy hozzá hasonló alkatú nő, aki nagyon fontos volt számodra és akit elvesztettél, vagy hiányoltál valami miatt. Most felnőttként már nem mehetsz oda egy hozzá hasonlóhoz, hogy dédelgessen, mert a hasonmása nem tette/tehette meg egykor. Így marad az agy számára a racionalizálás: szerelmes vagyok bele.

2012. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdtem el a pszichológia szakot, óvodapedagógus vagyok, szóval nem tudok még semmivel többet, mint bárki más az identitás kialakulásáról. De nem tartom magam lezbikusnak, sose érdekeltek korábban a nők. Gondolkoztam, de nem volt gyermekkoromban se senki, ami hasonlított erre a nőre. De telnek a napok, és én nem tudok, csak rá gondolni. Nem értem az érzéseimet.
2012. dec. 3. 21:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Borzalmasan érzem magam. Itt a karácsony, mézeskalácsot csináltam mazsolás-mákos bejglit, meg papírdíszeket, és folyamatosan fel voltam izgulva, mert ő járt a fejemben. Borzalmas anya vagyok.
2012. dec. 23. 20:54
 9/13 poiu ***** válasza:
Anyának valóban nem vagy túl jó, másnak meg nagyon is. Lehet, hogy más vagy?
2012. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy borzalmas Anya, sem ember. Valamin valtoztatni kellene, nem? Ha szereted a ferjed es vele akarsz maradni akkor esetleg kilepni onnan es elfelejteni a not. Idovel sikerulne. Persze ha csak a ferjedet valasztod.
2012. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!