Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mikor jöttetek rá? (biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor jöttetek rá? (biszex lányok)

Figyelt kérdés
Biszex lányok, ti hány évesen, és hogyan jöttetek rá hogy biszexek vagytok?

2012. dec. 5. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél éve, 18 évesen. Sokat megnéztem más lányok mellét, fenekét, mindig fantáziáltam arról milyen lehet egy lánnyal.

Amúgy kiskoromban odavoltam a Fa-s reklámért (ahol a meztelen néni mosta magát...) :D

2012. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Oviban lányba voltam szerelmes. Általános iskolában fiúba. Középiskolában teljes zagyvaság volt a fejemben, hol fiúra, hol lányra vágytam. Kb. 22 éves koromra tisztult le a dolog.
2012. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen
2012. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen, az iskolában miután már nagyon zavart voltam és nem értettem a dolgokat világodtam meg és jöttem rá (bár én inkább leszbikus vagyok ha a címkéket nézzük, de biszexként kezdtem).
2012. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt is megkérdezhetem hogy hogyan jöttetek rá? :)) Miből éreztétek/gondoltátok?
2012. dec. 6. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok :D :)
2012. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én nemrég, kb egy éve.

az egész sztori az, hogy több mint 2 éve jártam egy sráccal (első szerelem), aztán szakítottunk, majd egyre jobb barátokká váltunk, időközben ugyanis rátalált magára, meleg. az ő elfogadása is jobban felnyitotta az én szememet azokra a dolgaimra, mint pl. vágyom, hogy egy lányt öleljek, simogassak, hogy megnézem a csajokat az utcán, hogy az osztálytársaimat bámulom,stb.

igazából megkönnyebbültem, mivel fiúsabb vagyok, és aggódtam is az 1. barátom előtt, hogy így egy fiú sem fog szeretni, szóval hamar megbékéltem magammal, de számomra még nem biztos állapot abi, mivel most várok egy lánykapcsolatra, hogy el tudjam határozni magam, mert a fiúk egészen kis arányban érdekelnek.

bff-emen kívül senki sem tudja, majd emondom, ha már én is biztosat tudok. az már más, nehezebb dolog lesz. :/


16/bi/l Bp.

2012. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6-7 éves kor körül. Aztán tizenévesen be voltam tojva, mert tudtam, hogy ez "nem elfogadott" és annak ellenére is voltak más gondolataim, hogy volt egy pasim. Mindig is megnéztem a lányokat, (bár sokat nyavalygok, a vagány rocker csajok jönnek be. A nőies, de mégis harcos típus. Az a hosszú hajú aszonyállat, bőrkabátban :'D) 18 éves korom körül rájöttem, hogy nem tudok tenni a nemi dolgok ellen és elfogadtam aztán szétmentünk az akkori párommal. Utána jött is a nagy Ő egy szép lány képében, de nem tartott sokáig. 20 évesen meg most itt vagyok és lopom az oxigént. :)
2012. dec. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan jöttem rá? (ja, még előző vagyok)


Háááát az úgy volt, hogy óvodában, iskola alsó tagozatában én voltam szerelmes fiúkba, de lányok iránt is éreztem furcsaságokat. De akkor nem tudtam hova tenni a dolgokat. És ahogy cseperedtem, úgy jöttem rá bizonyos érzelmeim definíciójára, ugye növekszik az ember információs bázisa. Aztán így. Az érzelmek persze mentek tovább 1-1 ember iránt, többségük lány volt.


Végkikfejlet egyel feljebb.

2012. dec. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!