Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ilyen sok szép lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok szép lány az osztályomban? :/// (16/l - előre kérem a homofóbokat és egyéb bunkókat, hogy kíméljenek! )

Figyelt kérdés

Áldás és átok is egyben, mert imádom a tesiöltözőt... ;) de nap mint nap szívtépő érzés elmondani magamnak, hogy soha semmi nem lesz,

szeretnek, mint barátot, ne értsd félre a jeleket, feltűnés nélkül nyáladdz... stb.


attól félek, hogyha elmondanám nekik, hogy lezbi vagyok, eltávolodnának tőlem, pedig igen jóban vagyunk, valamilyen szinten központi ember is vagyok, és nagyon szetetem az osztályom. nem tudom, hogy merjem - e eserleg elcseszni a maradék 2 és fél évemet, demár nem bírom sokáig. :/


tapasztalatok osztály visszajelzése felől? negatív/elfogadók voltak?

légyszi adjatok tanácsot! valakinek összejött osztálytársal? (kort is légyszi)


köszi, hogy elolvastad :)



2012. dec. 6. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Jujjjj! Már lányok között sincs "biztonságban" az ember lánya, félelmetes...O.o
2012. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond el neki hogy leszbi vagy mert a tizenévesek nem a megérésről híresek. cikizni fognak és az egész suli tudni fogja majd.


Náluk a másik osztályban volt egy homokos, na róla elég sokan tudták ezt.

Egy másik gyerek csak gyanús volt hogy az, de róla is híresztelték

2012. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmiképp ne mond el nekik.

Egyiknek sem. Az ilyenből mindíg "botrány" lesz, és Téged fognak kikészíteni, minden nap szekálni.

Én fiú ként nem itéllek el (persze a bu * ikat elitélem), de se lányok, se fiúk részéről ne számíts megértésre.

Ilyen tapasztalatom nincs, olyat nem tudok adni, de egy utolsó jótanács ként, ha kiderülne rólad ez, ne vedd komolyan, mond hogy hülyeség, 1-2 jó barátnődnek pedig beszélj olyanokat hogy ez meg az a fiú olyan helyes, stb mégha nem is így van de ezzel mentheted magad.

2012. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

3.

lemaradt

19/f

2012. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam komplikáltabb a dolog (egyéb* miatt), de akkor nézzük azokat a gimnáziumi éveket...


Nem voltam teljesen "out" és kb. az a gondolat tartott életben meg viszonylag vidáman, hogy biztos vannak rajtam kívül mások is az iskolában, nem feltétlenül az évfolyamon, hanem alattunk-felettünk.


(És valóban, volt egy nyíltan meleg srác. Na ez sokat segített, hogy ne lógassam az orrom. Aztán később, rájöttem, hogy van egy csaj is, de ez már csak egy hónappal azelőtt derült ki, hogy elballagott volna. Egyrészt rosszul esett, hogy "afenébeis, lehetett volna szinténzenész ismeretségem, biztos ami biztos alapon", másrészt meg jó volt tudni, hogy akkor kizárt, hogy később is egyedül legyek.)


13 éves voltam, és kb. rögtön akkor, az első félévben jött az első hullám, még gyengén, hogy hú, kedvelek egy lányt. Aztán egy év múlva már elég egyértelmű volt egy osztálytársammal kapcsolatban, hogy iiigen, ez olyan érzés, amit a többiek szoktak, csakhogy...


Rólam tudni kell, hogy akkoriban nagyon türelmetlen voltam (azóta szelídebb lettem), kb. mint egy lángoló olajoshordó. Ezt értsd úgy, hogy X eszményítése, közben meg az elkeseredettség, hogy "imádomutálom". De végülis magamba fojtottam.

Osztályfőnököm volt az első, akinek elmondtam, hogy mi a helyzet (persze az illető nevét nem árultam el neki), mert az egyik óráján eszméltem rá, hogy jé, tényleg szexuális és érzelmi vonzalom ez az egész, meg van benne romantika is (akkor még nagyon-csöpögős szinten, persze). Ő egy nagyon konzervatív benyomást keltő valaki, úgy is viselkedik, a diákok többsége az ellensége háta közepére sem kívánja, de szerintem egy nagyon jófej, nyitott és érdeklődő valaki - tehát osztályszinten, osztályfőnök részéről csak pozitív tapasztalataim vannak..! És későbbről is, mert nem dobott fel a szüleimnek, mehettem hozzá később is, hogy mit csináljak azokkal, akik szivatnak, beszólogatnak. (Igaz, sok-sok tanácsot nem tudott adni, mert hát nem mozgott otthonosan a témában, de érted... jó, hogy volt!)


Osztály... Hát, ez vegyes.

A fiúk nem tudták, de valahogy megsejthették, meg hát középiskolában úgyis szekírozni szokás mindenkit, aki nem olyan, mint ők (nem kell ehhez melegnek vagy cigánynak lenni, elég ha aznap nem fehér, hanem zöld pólót vettél fel vagy szereted a kelkáposztát) - szóval 9.-ben megszaporodtak a beszólások.

Nem voltam fiús alkat, inkább androgün-zavart megjelenésem volt, ebben kerestek kapaszkodót. Napi szinten szóltak be a külsőm miatt, valamit tudhattak az egyik lánytól, aki afféle kapocsként működött a mi kisebb társaságunk és közöttük. De nem tudom. Mindegy, rég volt, elmúlt.


Ez a mi kis társaságunk, mint utóbb kiderült, nagyon nyitott, szelíd és rendben van. Persze akad egy-két nagyon morcos ember (ld. a "kapocs"), aki simán az arcomba mondta, hogy aberrált, deviáns undorító izé vagyok, de a többiek nem.

Ahhoz képest, hogy csöndben voltunk, szerintem majd' mindenki tudta-sejtette rólam és tudomásul vette. Azt nem tudom, magukban hogy rendezték el a dolgot, de amikor utolsó másfél évben itt-ott előbújtam, kb. mindenki úgy reagált, hogy "oké, jól van... most akkor mi van?". Sőt, egyik esetben ott hümmögtem pár percig, mire végül az a lány kibökte a helyettem is, hogy "jó, tudom, te a lányokat szereted, én meg itt bunkózom, állandóan a f.szimról mesélek...", aztán közölte, hogy igaz-igaz, abbahagyja a nyáladzást. :D

Volt olyan, hogy kiránduláson félálomban közöltem valakivel, mire visszazuhant az ágyába, és annyit mormogott, hogy "ööö jól van, mindenkinek megvan a maga hülyesége, én meg animéket nézek, tudod" és ennyi, aludt tovább. :D


Nem azt mondom, hogy mindenki pozitív volt, mert igen sokat szivattak egyesek és csodálom, hogy nem borultam ki - de akikkel naponta elvoltunk, együtt jártunk menzára, programokra sulin kívül, stb. - azokkal jól megvoltunk, és mondhatom, hogy természetesen kezelték a tényt.

Osztálytárssal nem jöttem össze, de utóbb kiderült, hogy akit nagyon kedveltem (és anno el is mondtam neki), az akkor nagyon zavarba jött, mert neki is voltak ilyesmi gondolatai, csak pont nem felém irányultak stb. És évekkel később bújt elő, nekem. :DDD


Egyébként felé elég nyitott voltam meg őszinte (most is az vagyok, csak a nyomulás ugyebár nem menő) és 0-24 verseket írtam, meg leveleket, tiszta nyálas romantika stb. És ezekből küldtem is neki, amikor éppen nem akadt a torkomon a szó. De így nyíltan, hogy többiek előtt... olyan nem történt. Azért arra figyeltem. (Bár most, hogy idősebb vagyok, ha visszamehetnék az időben... nem bújkálnék ennyire. Ha egyszer ki akar jönni valami szó, és ott van pár ember, hát hadd jöjjön. Bár ehhez az kell, hogy acél legyen a bőröd alatt, ha esetleg beszólnak. Jó erős lélek, máskülönben hosszú évek és agónia.)


20 vagyok.


*Ha érdekel, megírom privátban, mire gondolok az [egyéb] alatt. Bár nem igazán releváns információ, ha csak a középiskolai éveket nézzük, magában.

2012. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó: már volt is alkalom, hogy rákérdeztek, de vagyok olyan poénos a hétköznapokban, hogy poénra tudtam venni. tervezem, hogy sulin kíbül, ill. legjobb barátomon kívül régi bn-nek elmondom, mert tudom, hogy úgy szeret, ahogy vagyok, de még neki sem mertem :/
2012. dec. 6. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként a srác hazudós-tanácsai helyett én inkább azt mondom, hogy ne hazudj, hanem hallgass. Hazudni, pl. azt, hogy "húdeteccikezapasi", egyrészt azért marhaság, mert magadnak is hazudsz - és azért valljuk be, elég sokszor jön elő a téma, szóval be lehet tőle reccsenni, de alaposan. Másrészt pedig... előbb-utóbb felhalmozódnak a füllentések és már nem igazodsz ki rajtuk.

Összességében lelki nyomás.

A legjobb az, ha nem hazudsz, hanem... nincs véleményed (mert egyébként lányokról volna elég). Ennyi.

A hallgatás valamivel kényelmesebb, egyszerűbb, nem terheli meg annyira az embert.

Ha már egyszer megtartod magadnak ezt a szexuális orientáció infót, magadról.


(Egyébként meg nem értem... nők homoszexualitásával nincs gond, férfiakéval meg van? Hahó! Mindkettő homoszexualitás. Ha úgy tetszik, mindkét eset b*ziság, de keményen. :DDD :/)

2012. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell az egész osztály előtt vállalni. Mondd el a legjobb barátaidnak, kezdd el sejtetni a haveri köröddel, és egy idő után úgysem lesz kérdés. A többiekről elég, ha csak sejtik. Felesleges rájuk lötybölni a magánéletedet, ha meg kérdezik, ne tagadj, ennyi.
2012. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, nem is szoktam ilyen szinten hazudni, inkább kerülöm a pasizós témákat, és hárítok :)
2012. dec. 6. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz az iskolában és akkor nem fognak kérdezősködni. Tanulni jársz oda, nem pedig beszélgetni vadidegenekkel. Én is meleg vagyok, így éltem túl az iskolát. Beültem a leghátsó sorba és jól elvoltam egyedül. Mintha ott se lennék.
2012. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!