Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A Borsodi melegek/biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Borsodi melegek/biszexek nem szeretik a macikat? :/

Figyelt kérdés

Belefáradtam h csak pestiek és "déliek" akarnak velem ismerkedni, a környezetemben élő melegek meg nem igazán akarnak... passzívként legfőképp, az aktív pasik csak vékonyakat keresnek :/

ez komolyan így van vagy csak én látom így? 19F



2012. dec. 10. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ebben én nem vagyok kompetens...
2012. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Klassz. és nem bírtad megállni h ne írj?
2012. dec. 10. 16:26
 3/12 anonim válasza:
mit értesz maci alatt?
2012. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ez megyénként ilyen erősen eltérne :D max nem volt eddig szerencséd, szerintem :)
2012. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3. Nagydarab, kis súlyfelesleggel. Sztem a kövér nem ott kezdődik ahonnan sokan gndolják! ;)

#4. tom, hülye megközelítés. kb mint az ilyen kérdësek: "hol találok olyan lányt aki..." XD nem kategorizálva élünk bizonyos helyeken!

de ez a tapasztalatom sajnos.

aki megcáfolná, irjon üzit :P

2012. dec. 10. 19:03
 6/12 Bresalio Nagy ***** válasza:

Hát am én is borsodi vagyok, és én se szeretem a macikat... :P :D De am nem tom, h tényleg levonhatjuk-e ezt a következtetést, vagy ezt a tapasztalatot egyszerűen csak véletlenek sorozatának kéne tekintenünk (h minden egyes elutasítottságod csak 1-1 véletlen, összefüggés nélkül). Ill. h ha esetleg tényleg lenne összefüggés, vagy egyfajta magyarázata ennek, akkor az mi lehetne...

Mivel mást nem nagyon tudnék megnevezni, másra még ennyire se tudok gondolni, ezért én elsőként vmi kulturális tényezőre gyanakodnék. De nem az, h sztem a borsodiak kultúrájában kevésbé lennének benne a macik, vagy ilyesmi... Szal nem az, h én hallottam volna már ilyet, vagy ilyesmi... Csak én esetleg ebbe az irányba kezdenék el gondolkozni, mert amúgy elképzelésem sincs, h mért lehetne ez. xD


(18/F)

2012. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bresalio Nagy ***** válasza:
Am... ezt csak így mellékesen kérdezem, h nem gondolkozol te egy kicsit mereven, túlhangsúlyozottan, ezekről az "aktívak/passzívak" kategóriákról? :O Mert, csak úgy megjegyzem, h engem már ez is taszítana vkiben rögtön, ha ilyen merev, a heteroszexuális szerepleosztáshoz hasonuló kategóriákkal jönne elő, és azt érezném, h nem engem szeretne bennem, elsősorban mint embert, akivel előre leosztott szerepek nélkül, szabad szellemben, változatos szexuális életet és kapcsolatot lehetne fenntartani, hanem "egy aktívat/passzívat". És ráadásul, h ez már a 3. mondatban előjön... Nem lehet, h sikeresebb lennél, ha mondjuk nem zárnád ki rögtön a pasik egy részét azzal, h "hát passzívak, és az nekem nem jó"? :P
2012. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4-5. Hát kitudja, de tényleg a pestiek szinte zaklatnak, a borsodiak meg próbálnak lerázni.esetleg olyanoknem, akiknek tökmindegy h nézel ki...

A passziv/aktív dolgokhoz lhet azért állsz így, mert uni vagy. és ez is egy beállítottság! van aki a szexben a női szerepet szereti, ha őt dgják, van akit meg az izgat ha pasit dghatnak, de ő nem szereti ha ő a megdgott személy. Ezen a dolgon is múlhat egy kapcsolatban, hiszen a szexuálisan nem passzolnak, nincs sok jövője a kapcsolatuknak. Én még nem voltam pasival, de úgy érzem a passzív szerep izgat.

2012. dec. 12. 08:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocs *6-7nek szólt, Bresalio Nagynak :D
2012. dec. 12. 08:01
 10/12 Bresalio Nagy ***** válasza:
"Női" szerep egy meleg kapcsolatban? Úúh... -_- :O
2012. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!