Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lezbi, biszex lányok! Mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbi, biszex lányok! Mitől jobb egy lánnyal? Nem kérdőjelezem meg! Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Régebben szégyen szemre cikiztem a lezbiket, biket,

ma már belátom, nem volt igazam,

gyönyörű lehet élvezetük.

Azóta nekem is van szokatlan vágyam (nem saját nememmel), azóta teljesen megértem, mi az, amikor meg kell élni a nem feltétlen hétköznapi, nem feltétlen elfogadott vágyakat...

(Nem extrém, nem szélsőséges, nem másoknak ártó, és nem illegális vágyakról van szó,

ezt előre leszögezem a trollkodások elkerülése végett...)



2012. dec. 13. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
a nagy cicik és puncik
2012. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

1.: na ezt próbáld meg újra.

hány "Puncija" van 1 csajnak szerinted? :)

2012. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Azért jobb mert nem fingik.
2012. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából nem csak az élvezetekről meg a kefélésről szól. Ha szerelmes vagy valakibe, akkor azzal eggyütt akarsz lenni. Ennyi.


Semmivel nem jobb hétköznapi szinten. Egy nő ugyanúgy hisztis, kibírhatatlan meg nehéz tud lenni egy kapcsolatban mint egy férfi.


Pusztán csak annyi hogy szexuálisan nem vonzódom férfiakhoz. Érzelmileg nem kötődöm hozzájuk. Ha nem vagyok beléjük szerelmes és szexuálisan nem érdekelnek, akkor miért legyek velük eggyütt. Gondolom te se lennél eggyütt olyannal, akit nem szeretsz, igaz?

2012. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki leszbikus akkor neki nem jobb egy lánnyal, hanem neki csak lánnyal jó :)
2013. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18/L
2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már férfival és nővel is testi kapcsolatom. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Nővel ezerszer jobb. De hogy mitől jobb? Nehéz kérdés. Tipikus válasz erre, hogy ők tudják mit akar egy nő, hogy ő minek örülne. Tényleg tipikus de röviden ez van és a legreálisabb válasz is.
2013. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!