Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus lányok! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Titeket szexuálisan se vonz egyáltalán egy pasi?

Figyelt kérdés
Szóval ha láttok egy pasiról pl egy meztelen képet akkor nem indít be egyáltalán? ja és nem itt élem ki magam mert lány vagyok csak nem tudom eldönteni biszex/leszbikus vagyok-e ezért érdekel.. légyszi komoly válaszokat.

2013. jan. 4. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha vonzaná akk már biszex lenne te agyas
2013. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kérdeztelek? csak mert engem pl csak olyan téren "igat" egy pasi amúgy csak lányok, akkor ez mi?
2013. jan. 4. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"kérdeztelek?" Igen kérdezted.

A kérdésre a válasz: Nem vagy leszbikus, mert ha az lennél, akkor csak lányokkal lennél együtt.

2013. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

A leszbikusság jellemzője, hogy az ellentétes nem nem érdekli. Nagyjából a hetero ellentéte.

Engem nem érdekelnek a nők, undorodom egy nő szexuális érintésétől, rosszul vagyok a gondolattól is. Én hetero vagyok.


Oszd magadra :)

2013. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyáltalán. Nichts.

Legfeljebb egy hangyányit, hogy Kinsey bácsinak is igaza legyen.:) Ő úgy gondolta, hogy a szexualitás sokkal bonyolultabb, minthogy hetero-, homo- és biszexuális skatulyákba lehessen pakolászni az embereket. (A tri-, pán- és egyébszexuálisokkal nem foglalkozott.) Szóval elképzelt egy skálát, ami a teljesen heterótól terjed a teljesen melegig, az emberek szerinte e kettő között helyezkednek valahol. Gondolom te éppen a biszexuális és a leszbikus tartomány határán lehetsz.

Van egy másik megfogalmazás is, ami az -erotikus utótagot használja, és a kizárólag testi jellegű vonzódásra vonatkozik. Tehát ha egy nő csak férfiakba tud érzelmes kapcsolatot kialakítani, de vonzza a női test látványa, és örömét leli a nőkkel való testiségben, az a nő homoerotikus heteroszexuális. Ennek az ellenkezője is létezik, lehet heteroerotikus homoszexuális is. Feltételezem, veled is ilyesmi a helyzet: a nőkhöz vonzódsz romantikusan, de a férfiakhoz bizonyos mértékben testileg. Az ilyen emberek általában biszexuálisként definiálják magukat, választás hkérdése, hogy eh

2013. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyáltalán. Nichts.

Legfeljebb egy hangyányit, hogy Kinsey bácsinak is igaza legyen.:) Ő úgy gondolta, hogy a szexualitás sokkal bonyolultabb, minthogy hetero-, homo- és biszexuális skatulyákba lehessen pakolászni az embereket. (A tri-, pán- és egyébszexuálisokkal nem foglalkozott.) Szóval elképzelt egy skálát, ami a teljesen heterótól terjed a teljesen melegig, az emberek szerinte e kettő között helyezkednek valahol. Gondolom te éppen a biszexuális és a leszbikus tartomány határán lehetsz.

Van egy másik megfogalmazás is, ami az -erotikus utótagot használja, és a kizárólag testi jellegű vonzódásra vonatkozik. Tehát ha egy nő csak férfiakba tud érzelmes kapcsolatot kialakítani, de vonzza a női test látványa, és örömét leli a nőkkel való testiségben, az a nő homoerotikus heteroszexuális. Ennek az ellenkezője is létezik, lehet heteroerotikus homoszexuális is. Feltételezem, veled is ilyesmi a helyzet: a nőkhöz vonzódsz romantikusan, de a férfiakhoz bizonyos mértékben testileg. Az ilyen emberek általában biszexuálisként definiálják magukat, választás kérdése, hogy ehhez vagy a pontosabb megnevezéshez ragaszkodsz-e, esetleg előbbit az utóbbi részhalmazának tekinted-e.

2013. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sem leszbi, sem bi, de engem sem izgat fel egy meztelen pasi látványa. Ha már mellettem van, és hozzá érhetek és fordítva, ős i hozzám, akkor igen. Pedig én hetero vagyok.
2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bi vagy. Hiszen valamilyen szinten izgat a pasi, ha nem izgatna akkor lennél leszbikus.
2013. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus vagyok, és engem egyáltalán nem izgat fel például.

Vannak viszont hasonló helyzetben levő biszex ismerőseim....járni csak lánnyal tudnának, és a szexet is jobban élvezik csajokkal, de szexuálisan a pasik is vonzzák őket, de érzelmileg nem, úgy csak lányok.

Szerintem biszex vagy.


18/L

2013. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is leszbikus vagyok és engem sem izgatnak fel egyáltalán a pasik. Ha izgatnának ők is, akkor már bi lennék.

19/L

2013. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!