Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most biszexuális vagyok-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most biszexuális vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Leginkább a lányok érdekelnek, sok lányba zúgtam már bele, külsőleg is tetszenek, stb. De érdekel a szex azonos neműekkel is, de a férfi test és külső majdhogynem teljesen hidegen hagy. Sőt, el sem tudom magam képzelni úgy, hogy férfiba vagyok szerelmes (sose voltam).

Tényleg biszexuális bagyok, vagy csak magányomban kezd mindeg lenni a dolog? Elnyomom a vágyaim egyik részét (nem igazán mondanám felének, mert ha biszex vagyok, akkor sem középen állok) a társadalomnak való megfelelés miatt? Vagy próbáljam ki élesben mindkettővel? :D


pár nap múlva 22/F



2013. jan. 7. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen normális ha tetszik egy szép farok, attól még nem vagy biszex. (Mellesleg akkor sem, ha te dugod a másikat, csak ha ő teszi be neked.) Remélem tudtam segíteni.
2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
igen az vagy, próbáld férfivel ;)
2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te magad is tudod a választ. De az biztos hogy nem egy anonim internetes oldalon kapod meg.
2013. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Balázs, ennél homárabb dolgot még nem hallottam. Csak kiverjük egymásnak az nem homárság? Csak ha összeérnek a zacsik? :D
2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most, hogy jobban átgondoltam, biszex vagyok. Csakhát a társadalom nem nagyon kedvel minket.


4#: És az baj? Mindenki azt csinál amit akar, amíg nem árt vele a másiknak.


Balázs: Amúgy nekem teljesen mindegy, azt is élveztem mikor megujjaztam magam (most is tenném, csak jelenlegi lakhelyemen nehezen kivitelezhető és hát jó lenne előtte egy beöntés). A nemi szerveket (legyen akár fütyi, akár punci) valahogy szépnek tartom, főleg a funkciójukat.

2013. jan. 7. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem vágj bele, persze nem nyilvánosság elött
2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy próbáltad -e már férfivel a szexet, de ha nem, szerintem próbáld ki, és ha bejön, ne szégyenkezz emiatt!

A XXI. században ez már nem nagy dolog.

2013. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!