Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vágyom rá, hogy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom rá, hogy más verje a farkam?

Figyelt kérdés
A héten láttam egy EMOS srácos videót! Két srác csinálta egymásnak. Azt hittem egy csaj és egy srác lesz, de nem. A lényeg azóta izgat h vki nekem is verje. Más is volt így vele? Esetleg csinálták neki? Ha kipróbálom valóban nem fog érdekelni?? Mert gondoltam csak azért érdekel, mert tiltott, stb. Értitek mire gondolok?

2013. márc. 9. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
melegszel kicsit...
2013. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld ki! Hasonló vágyam nekem is volt, de sajnos nem találtam megbízható partnert rá. HA találsz hajrá! Max megbánod, de legalább tudod mit!!!
2013. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit gyanus hogy mostanában folyton ilyen kérdések merülnek fel. Napjában több is. Nem lehet hogy azonos a kérdező?
2013. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
B...-e vagy?
2013. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
NEM! Nem vagyok AZ!
2013. márc. 9. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy b*zi, csak vágysz rá, hogy egy srác verje a farkadat... aztán vegye a szájába, végül dugjon meg... de nem, nem vagy b*zi... :)

Viccet félretéve, nincs azzal semmi baj, ha valami izgat, legyen annak akármi is az oka. Ha neked az jól esik, hogy valaki így csinálja, akkor essen jól. :) Nem kell keretek közé szorítanod magad.

De a legfontosabb: saját magadnak ne hazudj!. Légy azzal tisztában, hogy hiába ellenkezel hevesen, hogy nem vagy meleg, mikor épp pasival vagy, az akkor és ott épp egy homoszexuális kapcsolat, nincs mit rajta szépíteni. Ezt saját magadnak kell elismerned. :) Ha ez sikerült, bűntudatod sem lesz, miért is lenne, hisz természetes ez is...

Kellemes kísérletezgetést! :)

22F m

2013. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ius privatum ***** válasza:
100%
Próbáld ki és megtudod :) Én is így tettem xd
2013. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Mivel az izgat, hogy valaki verje neked, és a partnered nemére kifejezett kikötést nem tettél, viszont a homoszexualitástól undorodsz, ezért ez nem melegség, csak kíváncsiság, ami a koroddal együtt jár, és megfelelő leányzó tudja is teljesíteni ilyen irányú vágyaidat.


Amúgy ezt nem trollkodásból mondom, de az emos srácok eléggé feminin kinézetűek, és a lányok vice versa, így könnyű összetéveszteni egy emos fiút és egy emos lányt.

2013. ápr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én is vágyom arra, hogy valaki kiverje a farkam :D

lehetőleg lány, de ha nagyon nincs rá jelentkező, akkor mindegy, hogy kicsoda :(

2013. ápr. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy milyen kéz veri ki, lényeg a végeredmény :P
2015. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!