Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lány vagyok, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, szerintetek bejöttem neki (leszbi téma)?

Figyelt kérdés

pesten jelentkeztem egy tanfolyamra fél éves és ott megtetszett az egyik tanárom. kb másfél hónap után kezdtem is érezni komolyabban vonzódást meg hiányzott ha már nem ő tanitott minket épp és ha ő volt velünk nem tudtam levenni róla a szemem, ez neki fel is tünt és elkezdett velem szemezgetni. Nagyon okos nő s mivel az osztályba is néhányan tudták hogy szeretem a lányokat biztos hogy Ő is rájött, megtudta.Nagyon kedvesen viselkedett mindenkivel de velem főként pl engem hivott úgy legtöbbször h Szivem mikor felszólitott ,rajtam kivül még volt 3 lány akiknek egyszer mondta ,nekem többször. Ha egy másik teremben tanitott épp és én végeztem nyitva hagyta sokszor az ajtót és engem nézett fél szemmel rámnézett mig elmentem . Sokszor dícsért órákon és mindig csak engem a többiek emiatt már piszkáltak is h kis kedvenc vagyok, meg stréber stb. Ha elszólásai voltak órán azonnal mindig rámnézett mosolygott,meg mikor nagyon szépen kiöltözött és belépett a terembe rögtön rámpillantott elsönek gondolom a reakciomra volt kiváncsi .Meg mikor mondtam neki hogy milyen kedves velem mondta h bátoritani probál mert ügyes vagyok a tantárgyból.Meg igy néha szünetekbe kereszteztük egymás utját pontosabban ö vágott elém direkt ,én meg csak kikerültem mosolyogva .Viszont ez a baj hogy én csak mosolyogtam ,pedig többször próbált felém nyitni beszélgetni velem, bár Ő mindenki felé nyitott volt. Egyébként volt barátja 3 éve és szereti, azelőtt is csak fiú barátai lehettek,amiket mesélt szünetekbe. Aztán egy idő után megunhatta vagy úgy éreztem megharagudott lehet azért hogy én nem nyitottam jobban felé mert pl azzal kezdte hogy nem nézett rám többet órán ,nem is szólitott fel ,mikor sorba mentünk az osztályba feladatoknál csak az én nevemet nem mondta ki csak igy :következő.. pedig a többieknek mind mondta a nevét stb. Igy eltelt egy kis idő aztán egy ünnepem felkösztöttem és azóta megint elkezdett kedvesen viselkedni bár kicsit visszafogotabban de újra nevemen szolitott ,dicsérgett stb. Egyébként jófej tanár ha vki elkezdett vele szemtelenkedni de csak poénosan akkor rögötn visszavág viccesen stb volt egy srác az osztályba akivel ezt napi szinten eljátszotta .

Szerintetek bejöttem neki egy picit vagy csak a sikeres vizsgánk érdekében viselkedett velem igy?



2013. márc. 17. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
és egyébként nem sok korkülönbség volt köztünk
2013. márc. 17. 23:06
 2/6 anonim válasza:
Mire vársz? szexelj már vele!
2013. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tanárok mindig szeretik a tantárgyukból jól tanuló,érdeklődő diákokat.Lehet,hogy csak ezt értetted félre.
2013. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt pedig vedd fel és küldd el nekem! Szerepjétékos vagy domina legyen! :D


Szerintem csak barátként tekintett rád, de mivel te nem nyitottál felé - hetero értelemben :) - hagyta az egészet.

2013. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tul sokat kepzelsz a dolog moge. Szimplan kedvessegrol, batoritasrol volt szo.
2013. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tudja,hogy leszbi vagy akkor mire vársz? oda álsz elé közlödvele (csak,hogy ne ronts ajtostul a házba)meg azt is hogy bejössz neki.
2013. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!