Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az is homoszexualitás, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is homoszexualitás, ha nem tetszenek a fiúk nemiszerveik, de van pár tumblr lap amin nagyon ARANYOS fiúk vannak, és tetszenek?

Figyelt kérdés

de a nemi szervűk nem jön be, és csak akkor tetszenek ha szőrtelenek és pl valami animés ruhában vannak és cuki a arcuk. KÉRLEK CSAK OLYAN ÍRJON AKI TUD NORMÁLIS VÁLASZT IS RÍNI!


t/f



2013. ápr. 11. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
langyi vagy vagy mivan veled?
2013. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Nem tudom. Ez az anime dolog elég fétis-gyanús. Ettől még lehetsz meleg. Vagy biszex.
2013. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
de a nemiszerv az nem tetszik, főleg ha áll, wááá, de ha nemláétom akkor tetszik de ha látom, akkor tök ronda... de am max csók lehetne ilyen fiúkkal, de SOHA nem fognám meg nekik lent... -.-
2013. ápr. 11. 21:58
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Akkor elég egyértelmű a válasz. Ha szexuálisan nem vonzódsz hozzá, akkor kész.
2013. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
de akkor miért találom aran yosnak, és mentem le, és tudom nézegetni a blogjaikat?:S
2013. ápr. 11. 22:00
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
mert egy kis köcsög vagy aki azt sem tudja mit akar
2013. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Ezen te egy 1-es, de inkább 2-es vagy.

2013. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ezt nem értem most:S
2013. ápr. 11. 22:12
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők is,akik heterósexuálisak,de undorítónak tartják a férfi nemi szervet.Ezért nem fogják meg stb,csak élvezik az együttlétet.Ezek alapján te meleg vagy,csak éppen nem szereted a f. látványát.Ennyi.Amikor sexről fantáziálsz valakivel,akkor kivel fantáziálsz.Fiúval,vagy lánnyal?
2013. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a skálához. Olyan, mintha egy zebrát akarnál skálázni, hogy mennyire krokodil.

Én is hasonlóan vagyok ezzel, bár eddig csak nők képeit mentettem le magamnak, de ha meglátok egy helyes, nőies arcú férfit, akkor ő is tetszik. De csak az arca.

A nőknek is az arcát nézem, a mellük például nem érdekel.

Egyszer valaki pánszexuálisnak mondott, lehet, hogy igaza volt.


F

2013. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!