Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy 21 éves biszex srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves biszex srác vagyok. Lett egy új barátom, aki szerintem szintén bi. Nem vagyok benne biztos, de több okom van azt hinni. Én nem merek lépni és sztem ő sem mer. Mi lenne a megoldás? Félek, hátha nem az és akkor az nagyon kellemetlen lenne

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát puhatolózz!
2013. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
konkrétabban? Hogyan? Félek, hogy megutál.
2013. dec. 29. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozd szóba a melegeket, meg h neked nincs velük bajod. Szépen lassan. És a reakciobol le tudod szürni.
2013. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Talán el tudod kapni, mikor stíröl egy másik srácot ( vagy talán téged ;)) TE Miből hiszed azt hogy ő is az?
2013. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy alkalommal, amikor söröztünk meg csocsóztunk megkérdezte, hogy volt-e már meleg élményem, mert neki volt, egy haverjával részegen vagy tíz percig smárolt. Nem válaszoltam a kérdésére, mert társaságban voltunk... Meg eléggé be voltunk tépve. Amikor meg józanok voltunk nem mertem felhozni a témát, mert lehet, hogy ez csak egy farson lévő részeg , betépett hülye kérdés volt . Egy másik alkalommal szintén csocsóztunk... Szűk hely volt... Ki akart menni egy sörért és ahogy kifelé ment a feneke hozzá ért az ágyékomhoz... Na az tetszett neki és valami megjegyzést is tett.

Sokszor ír nekem facen... Csak úgy... És olyan kedves velem... Próbálom viszonozni én is. Nem merem megkérdezni tőle. Pedig nagyon belezúgtam. Neki is van csaja meg nekem is... Szóval nem tudom..

2013. dec. 29. 13:11
 6/6 anonim válasza:
100%

Szerintem úgy van vele, hogy magának sem meri nagyon beismerni. Plusz van barátnője és az elég hátráltató tényező. Szerintem jó úton haladsz, ugyanilyen finom utalások és a kedvesség, na meg a részeg esték jótékony őszinte hatása... ezek mind szorosabbra fűzik a köteléket.


Legyél vele kedves és barátságos, tedd egyértelművé hogy rád számíthat, de azért - főként pia mellett - lehet adni finom utalásokat, de nyíltan ne beszélj róla. Utalások mondjuk: hajolj közelebb hozzá, támogasd ha dülöngél, stb.

2013. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!