Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy kamaszkori trauma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy kamaszkori trauma miatt vonzanak a fiúk?

Figyelt kérdés

CSAK AKKOR OLVASSAD EL ha nem kavar fel az erőszak!

Tiniként is nagyon vékony srác voltam. A középiskolában(pontosabban az még szakközép) egy rossz osztályba kerültem. Az első hetekben kialakultak a klikkek és hát sajnos volt pár bukott srác akik elég összetartóak voltak és szemétkedtek mindenkivel. Az egyik héten a 7.óra tesi volt. Mi voltunk az utolsó osztály, így nem váltott minket senkit. Az öltözőben kevés hely volt így pl öltözni is csak a végén tudott bejutni az ember ha nem harcolt eléggé. Én kb utolsónak mentem be. Mikor már végeztem csak négyen voltunk. Ekkor bezárták az ajtót. A bent lévő 3 fiú kényszerített h szopjam le őket. Sírtam és kértem h hagyjanak. Kiabálni akartam, de befogták a szám és azt mondták bajom lesz. Így le kellett szopnom őket. Ezt megismételték a hét többi napján is, mondván ha nem leszek ott elmondják h meleg vagyok, stb. Az utolsó nap hívtak haverokat is(mint mondtam bukottak voltak így volt a fentebbi 2 osztályból haverjuk), így utolsó alkalommal 6 fiú kényszerített. Az egyiké nagyon nagy volt és lenyomta amíg tudta :( Csütörtökön már nem mentem suliba és a következő héten pénteken már másik suliban kezdtem. Senkinek soha nem mondtam el miért akarok sulit cserélni, hisz megalázó volt.

A lényeg, hogy mostanság felizgat ha erre gondolok véletlen, de persze mellette meg felkavar. Ennek ellenére így majdnem 10 évvel az eset után úgy érzem lehet, hogy biszex vagyok. Talán emiatt az eset miatt? Viszont ha van fiús gondolatom, akkor aktív vagyok és nem kell szopnom. Mit gondoltok?



2014. jan. 16. 19:31
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek ne írjatok beszólásokat. Éppen elég rossz fiúként ezt az egészet kezelni...
2014. jan. 16. 19:33
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez túl komoly ügy ahhoz, hogy mi mondjuk okosat.

A legjobb ha egy profi szakembert felkeresel! Ez a legjobb tanács amit felelősen adhatok.

2014. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2essel
2014. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Alapvetően abban bízom, hogy esetleg más "érintett" is olvassa ezt... Jó lenne beszélgetni... Amúgy alapvetően nem zavar ha van bennem fiús vágy, csak megérteni akarom, hogy amúgy is lenne-e vagy emiatt van.
2014. jan. 16. 19:38
 5/32 anonim ***** válasza:

Pszichológiát hallgatok, szerintem ha bárminek is az oka lenne ez a gyerekkori traumád, akkor az maximum homofóbia kialakulása lenne. Ha ilyen szinten megaláztak, bántottak, az egyetlen ésszerű dolog az, hogy undorít később minden ilyennemű dolog.


Elég szomorú, hogy felizgat, ha utólag erre gondolsz..

2014. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tettél feljelentést?
2014. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

"Pszichológiát hallgatok, szerintem ha bárminek is az oka lenne ez a gyerekkori traumád, akkor az maximum homofóbia kialakulása lenne. Ha ilyen szinten megaláztak, bántottak, az egyetlen ésszerű dolog az, hogy undorít később minden ilyennemű dolog.


Elég szomorú, hogy felizgat, ha utólag erre gondolsz.."


Ezt úgy érted, hogy helyes homofóbnak lenni?

2014. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Gondolkozz el azon, hogy 15 évesen te ha ilyen történne veled akarnád-e, hogy tudják a szüleid, tanáraid, stb. Azt, hogy ami veled történt azt akarnád-e, hogy MINDENKI tudja és sajnáljon érte? KÉTLEM!


Kedves pszichológus...

A felizgat szót nem szexuálisan értettem!!! Felizgat és felkavar! Én azon törtem a fejem, hogy nem bosszú-e a dolog, hogy én szopatnék meg srácokat, így kicsit egyensúly lenne. Tudom ez is gáz, de gondolom érted mire gondolok...

2014. jan. 16. 19:48
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érti, hogy ilyen esetben az lenne a normális hogy homofóbia alakulna ki a történtek hatására.
2014. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Gondolkozz el azon, hogy 15 évesen te ha ilyen történne veled akarnád-e, hogy tudják a szüleid, tanáraid, stb. Azt, hogy ami veled történt azt akarnád-e, hogy MINDENKI tudja és sajnáljon érte? KÉTLEM!


Kedves pszichológus...

A felizgat szót nem szexuálisan értettem!!! Felizgat és felkavar! Én azon törtem a fejem, hogy nem bosszú-e a dolog, hogy én szopatnék meg srácokat, így kicsit egyensúly lenne. Tudom ez is gáz, de gondolom érted mire gondolok...

2014. jan. 16. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!