Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehet leküzdeni a szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leküzdeni a szextől és a kapcsolattól való félelmet?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, nem vagyok szűz, de egyszerűen félek kapcsolatot teremteni. Hozzá tartozik, hogy biszex vagyok és vannak vágyaim, de egyszerűen nem merem megélni őket.

2014. márc. 2. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy miért nem mered kipróbálni abból semmi rossz dolog nem sülhet ki hidd el :D:D

És melyik nemmel szeretnél kapcsolatot ??

2014. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fiú és attól félek, hogy rossz lesz, vagy bánni fogom egész életemben, ha fiúról van szó, ha lányról meg attól, hogy mit fog szólni, ha kiderül, hogy a fiúk is vonzanak és emiatt frusztrálva érzem magam
2014. márc. 2. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmmm ez érdekes mert inkább a fiatalabb korosztálynál szokott ez a probléma lenni.

Szerintem egyáltalán nincs okod ennyire félni nyugodtan próbáld ki..előfordulhat ,h első alkalommal bűntudatod lesz nekem is volt,de ha magadban sikerül "rendet rakni" és elfogadni ezt a dolgot megszűnik mint a karikacsapás szerintem sokkal több lelki problémád lehet ebből ha mélyre temeted és megpróbálod elnyomni magadban.Próbáld ki ismerkedj mind a 2 nemnél és idővel megfogod tudni ítélni ,h melyikkel szeretnél kapcsolatot kiépíteni.Ha csajjal nem kell közölnöd vele ezt a dolgot feltétlenül ,de vannak olyan nők akik ezt képesek felfogni és elfogadni hidd el létezik ilyen is :)Szóval fel a fejjel!! Merj nyugodtan nyitni az azonos neműek iránt is.

2014. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van barátnőm még a kapcsolat előtt mondtam meg neki hogy bi vagyok nen zavarja sőt....és még engedi is :3 19/F
2014. márc. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!