Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nemcsak a melegek, de egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemcsak a melegek, de egyes biszexek is észreveszik, ha vki a saját neméhez is vonzódik?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a valaki saját maga, akkor biztos.
2014. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Miért, a melegek észreveszik? Az nem lenne rossz, mert akkor biztos nem szállna rám egyikük se később se.
2014. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barki eszreveheti, ha figyel az apro jelekre. Nem kell Sherlock Holmes szintu kepesseg hozza, eleg csak odafigyelni kicsit, rengeteg ember elarulja magat kisebb megmozdulasokkal, viselkedessel, onketesen vagy onkentelenul (pl. egy bi/meleg srac hamarabb fog egy masik fele nyitni, foleg ha vonzodik az illetohoz, mint egy full hetero).
2014. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó, írnál még ilyen példákat!

egyébként ez sem teljesen igaz,mert van olyan,aki meg pont az miatt nem tud annyira nyitni a vele azonos neműek felé,mivel ők is bejönnek neki.

2014. máj. 19. 18:04
 6/6 Aiji válasza:
Igen észreveszik tapasztalatból mondom sőt én a saját nememmel kezdtem ki először :) nekem a szüleim is tudják hogy biszex vagyok szóval szégyelnivaló sincs rajta :)
2014. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!