Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok. Régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magic85 kérdése:

Biszexuális vagyok. Régóta odavagyok egy nálam idősebb nőért. Inkább szerelemhez hasonló érzéseim vannak felé. Viszont régen nem találkoztunk. Szeretném elmondani neki csak fogalmam sincs, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lesz a reakciója.Családosa,mint én?Szerintetek nagyon leégetem magam?

2014. aug. 14. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se támadd le ezzel, inkább valahogy tereld általánosságban az ilyen kérdések felé a témát, amikor kettesben vagytok. Ha ő is nyitott az ilyesmire, az kiderül a reakciójából, talán a lapot is veszi, hogy miért kérdezed , ha meg nem, akkor meg nem égetted le magad, csak beszélgettetek valamiről, ennyi.
2014. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!