Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés, én bi csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés, én bi csaj vagyok és van egy csaj, aki sztem min. Biszex és nem tudom miért csinálja ezt velem, még nincs sok tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Eddig amikor próbáltam vele beszélni,nyomulós szándék nélkül, akkor mindig mintha próbált volna gyorsan elmenni a közelemből,szóval távolságtartó volt, de ugyanakkor többször azon kaptam,h hosszasan néz és ilyenkor mindig mosolygott,volt amikor megint ,mintha éreztem volna,h néz,arra nézek és tleg nézett majd elmosolyodott és a haját csavargatta,miközben végig nézett.. Most akar tőlem vmit v. nem?? Ha igen,akkor ezek után hogy szólítsam meg,hogy közeledjek hozzá finoman?

2014. aug. 15. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne ha szemtől-szemben tisztáznád vele a dolgot.Nincs abban semmi rossz ha kicsit beszélgetsz arról,hogy mit akar ő,és hogy te mit akarsz,egy ilyen beszélgetés nehéz,de muszály megtenned,hogy rendben legyenek a dolgok!
2014. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!