Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért kérdezi ezt állandóan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi ezt állandóan?

Figyelt kérdés
Még nyáron megismertem egy lányt akinek elmondtam, hogy meleg vagyok.. Azóta többször is beszéltünk elég jó barátok lettünk, de mostanában egyre többször kérdezi, hogy tényleg meleg vagyok-e és nem-e vagyok valójában biszexuális.. =/ Arra gondoltam, hogy nem hiszi esetleg azt, hogy hazudtam neki és valójában hátsó szándékaim vannak? Vagy csak csipkelődni akar? Nem értem..

2015. márc. 6. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Le akar veled fekudni
2015. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem reménykedik hogy a nők iránt is érdeklődsz mert ő érdeklődik irántad. De ne mbiztos de én erre gondolnék ilyen helyzetben
2015. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Vagy pedig akarja veled. Lehet hülye tipp, de egy próbát megér: "igazából nem tudom milyen biszexuálisnak lenni, mert még nem voltam lánnyal és bele se gondoltam) - ha erre lecsap, akkor akar téged, a többi csak rajtad áll
2015. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Tetszel neki.
2015. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Vagy idióta vagy le akar veled feküdni.

Esetleg mindkettő egyszerre.

2015. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen idősek vagytok?
2015. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele :P
2015. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!