Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok, ha izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, ha izgat a kamaszkori élményem és újra átélném?

Figyelt kérdés
Tizenévesen egyszer egy srác a könyvtárból kielégített kézzel. Nagyon érdekes volt. Így majdnem 10 évvel az eset után újra kipróbálnám ezt. Ez a régi jó élmény miatt van csak vagy bemelegedtem? Megjegyzem nem tudnék sráccal úgy lenni, meg semmi. Néha ha erre gondolok izgat de pl ha elélvezek már nem.

2015. máj. 5. 09:38
 1/5 anonim válasza:
Irj privit es beszeljunk
2015. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de nem feltétlenül 50-50% arányban.
2015. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már kamaszként is megvolt benned a hajlam.
2015. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

érdekesek ezek a dolgok, tini koromban amikor a haverjaimmal piázgattunk gyakran történtek dolgok... valamelyikkel együtt vertük ki ki a magáét vagy egymásét később. volt amelyiket leszoptam csak 1x, 2x. valamelyikkel dugtam is... 5 srác volt konkrétan benne. 3 már házas 2nek hosszútávú kapcsolata van mind nővel. közülük 3al a mai napig összejárunk egy kis iszogatásra, ha érted mire gondolok :D

lényeg hogy úgy vélem hogy már nincs konkrét hetero konkrét homo... kit mi izgat... meleg vagyok de pl csatlakoztam már úgy párhoz h a pasi próbálta vna ki. nem vagyok bisex nem izgatnak a nők de miközben a pasi dugta az asszonyt kinyaltam miközben a farka benne volt mind2nek tetszett. téged izgat hogy ha kiveri egy pasi a farkad, vagy max tovább mész... ha elélvezek engem sem izgat már semmi, mert elélveztem... :D

2015. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

összejárunk egy kis iszogatásra, ha érted mire gondolok :D


én nem értem.konkrétan mit is csináltok?

2016. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!