Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ennyire baj hogy érző lény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire baj hogy érző lény vagyok? Meleg kérdés!

Figyelt kérdés

Bisex vagyok! Voltam már lánnyal és szerelmes is voltam belé. De fiuba is!


Pár napja dumáltam facebookon egy fiuval akivel már elég régóta beszélek és hát eléggé tetszik , kicsit belezúgtam.

Amikor erről beszéltünk, mondam neki higy bi vagyok ( a fiu meleg volt ) rögtön bunkó stílusban kezdett írni. Megérdeztem hogy van e valami baja s azt válaszolta, hogy bisex vagyok akkor csak meg akarom du*ni. Mondtam hogy dehogy mert tök ari vagy meg minden erre meg hogy akkor meleg vagyok csak magamnak hazudok azzal hogy bisex vagyok.


Whats? Ez mi? Az hogy bi vagyok eggyütt jár azzal, hogy biztos nem tiszták az érzéseim és csak szexet akarok? Nem lehetek tiszta szívből szerelmes egy fiuba és lányokba egyaránt? Vagy mi?

A válaszokat köszönöm!



2015. máj. 5. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
A heteró fiúkban sokszor van egy nagyfokú homofóbia, vagy legalábbis nagyon taszítják az ilyen dolgokat, mert rettegnek attól, hogy valaki majd emiatt megkérdőjelezi az ő férfiasságukat.
2015. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet..:/ velem is fordult már elő, de olyan is hogy összejöttem egy sráccal, egy hónapig tartott aztán szétmentünk a kevés talira meg másokra hivatkozva és utána derült ki, hogy egy másik komoly indoka az volt, hogy mert biszex vagyok biztos csak hülyítem és majd lecserélem ahogy lehet egy csajra....na ez volt az első szerelmem egy fiú iránt kössz...:D
2015. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az a baj hogy én is nagyon előítéletes vagyok biszexekkel szemben és sose jönnék össze egyel sem mert tudom milyenek.... pedig én is az vagyok.. :( 14/f
2015. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolkodj józan paraszt ésszel. Egy hetero szerelmes egy lányba, egy meleg szerelmes egy fiúba. Öröm, boldogság, mindkét félnek megkapja amit akar.

Egy biszex szerelmes egy fiúba, de ő biszex, vagyis szexuális vonzalmat érez a lányok után is, az a fiú akibe szerelmes, nem lesz elég neki hosszú távon.

2015. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Józan paraszti ésszel belegondolva ha hetero szerelmes egy lányba attól még szexuálisan vonzódik a többi lányhoz is..melegek meg értelemszerűen a többi helyes pasihoz...attól még hogy vki biszex nem jelenti egyből, hogy hűtlen is..
2015. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

#5

Nem a hűtlenségről van szó hanem a szexuális vágyról. A hetero meg a meleg megkapja amit akar. Szereti a puncit, elég az az egy punci.

Egy biszexnek nem lesz elég a f'sz, mert puncira is ugyan úgy vágyik.

2015. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Józan paraszti ésszel belegondolva ha hetero szerelmes egy lányba attól még szexuálisan vonzódik a többi lányhoz is..melegek meg értelemszerűen a többi helyes pasihoz...attól még hogy vki biszex nem jelenti egyből, hogy hűtlen is.."


Ez teljesen igaz, szerintem a biszexuálisokkal a legtöbb embernek az a baja, hogy nincs önbizalmuk, hogy kapcsolatot teremtsenek velük, mert egy bi személynek (a partner szemében) mindenki potenciális préda.

Kicsit olyan mint az önbizalomhiányos tyúkok, akik szerint a pasi minden héten mással csalja őket mert xy melle nagyobb, zq feneke kerekebb. Csak ez esetben a "meg fogsz csalni mert hiányoznak a nagy csöcsök" leredukálódik annyira, hogy meg fogsz csalni mert hiányoznak a csöcsök.

2015. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nem azért de én is mindig kerültem a biszex embereket, mert ha esetleg összejövök vele és ő meg valamikor kitalálja hogy most megkívánt egy nőt, akkor az nekem nagy fájdalom lenne, mert az azt jelenti, hogy én nem vagyok nki elegendő - biszex kizárva, bocs
2015. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

aha biként 3dolog kell megszokni.

1:megcsalod a lányt egy fiúval.

2:igazából meleg vagy és csak hazudsz magadnak.

3:csak dugni akarsz bárkivel.

+1:az ismerkedések 90%+ százaléka kamu.

2015. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé furcsa
2015. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!