Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol találhatok olyan férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan férfi masszőrt aki biszexuális?

Figyelt kérdés
Hol keressek ilyet?Aki rendesen át is gyúr és ha úgy adódik máshoz is lenne kedve..

2015. máj. 24. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Bi-t nem hiszem hogy találsz.Inkább meleget.Hol?Gondolom szexpartner kereső oldalakon.Tudnék mondani,de ne legyen reklám...Google a barátod.
2015. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont az lett volna a lényeg h nevet-címet írjatok...
2015. máj. 25. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt itt neked nem fog írni senki, kicsit dolgozz érte. Itt a GYIK-on is találhatsz, ha keresgélsz a masszázsos kérdések között, meg az index fórumon ha a Masszázs nevű topikokra rákeresel a keresővel, van, aki hirdeti magát.
2015. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szexpartnerkeresőbe a masszázs részben van ilyen. keress rá!
2015. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem.Én MASSZŐRT keresek.Nem fizetős férfi prostit :)

Csak olyan masszőrt aki kicsit tovább is simogat utána...

2015. máj. 25. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
T. Kérdező,Te nagyon kezdő lehetsz, mert olyant akarsz aki nincs. Idegen nem fog csak úgy "cirógatni" ingyen, ha nem barátod régebbről, és nem bi, vagy meleg. A masszázs ,meg masszázs, az más. Egyébként én mind kettő vagyok, és voltam pacien is. De keményen fizettem a plusz szolgáltatásért a masszázs utániért. De nem vagyok prosti.
2015. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most ba**ni akarsz vagy masszíroztatni?-.-"
2015. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

rosszlanyok.hu

Ott vannak bi masszőr srácok is

2019. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő nem jó?
2022. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!