Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez még csak egyszerű kíváncsis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még csak egyszerű kíváncsiság és ki fogom nőni vagy biszexuális lennék? 18/L

Figyelt kérdés

Volt már két barátom, nem jutottunk addig h lefeküdjek velük. Eddig teljes mértékben heteronak gondoltam magam, mivel nagyon is érdekelnek a fiúk, de az utóbbi időszakban (1 év) azt vettem észre, hogy a szép lányokat is ugyan úgy megnézem, és ugyan úgy felkeltik az érdeklődésem. El tudom magam képzelni, hogy egy lánnyal járnék.

Az fogalmazódott meg bennem, hogy lehet nem érdekel a nem csak az hogy boldog legyek az adott személlyel, szeressen és én is őt.

DE mivel még nem volt hasonló kapcsolatom, így nem tudom mi sülne ki belőle, pontosan mit váltana ki belőlem, mit éreznék, ezért kicsit félek.



2015. jún. 30. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kívàncsi vagy!:) ha lesz rá alkalmad próbáld ki lánnyal és utána ráfogsz jönni magadtól h mit akarsz! L
2015. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rajta, próbáld ki egy csajjal és tudni fogod a választ!!
2015. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Most kéne eldöntened hogy normális életet akarsz élni vagy hülye leszel mint a többség!
2015. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Média agymosás -> kíváncsiság -> biszexualitás -> homoszexualitás.
2015. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Homoszexuális biztos nem leszek, mivel a fiúk/férfiak is érdekelnek.

És nem gondolnám, hogy a nemi identitásától függően lenne hülye valaki...

2015. jún. 30. 21:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Kijelenteném, hogy nem azért írtam, mert ismeretlen emberekkel akarok lefeküdni!! Nem is fogok!! Nem véletlen nem feküdtem le a volt barátaimmal sem...
2015. jún. 30. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
eltudod képzelni hogy lánnyal lefeküdj?
2015. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha valaha megfordult a fejedben,hogy lefeküdnél lánnyal,fantáziáltál erről,az már talán kicsit többet jelent mint az,hogy megnézel valakit az utcán vagy bárhol máshol.Ha csak megnézed őket,szerintem kíváncsiság.Ha egyszer úgy alakul,hogy csókolózol egy lánnyal, és azt élvezni fogod,esetleg máskor is vágysz arra,hogy egy veled egyneművel csókolózz,az már nem csak kíváncsiság,nekem ez a véleményem:)
2015. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. júl. 8. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!