Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hitted volna, hogy ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hitted volna, hogy ezek a pasik melegek? Utána néztem, teljesen széles az érdeklődési körük. Vannak, akik a tinikre buknak, a legtöbbjük hasonló korabeliekkel, és sokan az idősebbeket kedvelik vagy/és élnek velük hosszú, tartalmas életet.

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=WrxCWQzE_JY A legnagyobb korkülönbség itt a szépségek és barátjuk között 26 év és tartósan szeretik egymást! Akkor miért van, hogy itthon szinte mindenki a tapasztalatlan, tizenéves fiukat keresi?Egy idősebb pasi is lehet sarmos, jóképű, - és gondos, szerető, hűséges társ! Nem?!Az én barátom is 25 évvel fiatalabb volt (ő 30, én 55), de 7 évi kapcsolat után "elvitte" egy csaj. Mindkettőnknek volt stabil barátnője! Most egyedül vagyok, és hiányzik egy értelmes, szerethető, hű barát itt Budapesten vagy környékén! Mielőtt lehúrrognál kérdezem, hogyan lehet véleményed a korkülönbségről, ha még nem próbáltak egy "normális" idősebb pasi szeretetét, biztonságát...

2015. júl. 7. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ki neked az a "mindenki"?40-es vagyok de nalam fiatalabbal nem igen tudok mit kezdeni.Par honapja regiszttraltam az egyik meleg oldalon ahol az 20-on evesek folyamatosan ram irogatnak pedig a profilomban vilagosan jelzem kit mit keresek"korambelit vagy idosebbet" .Tapasztalatom szerint eleg sokan vannak(vagyunk)akik nalam hasonlot keresnek.
2015. júl. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

had váaszoljak kérdéssel.

neked miért volt 25évvel fiatalabb barátod?


én hasonló korut vagy fiatalabbat keresek.nekem nekem nem sárm,gondoskodás,stb kell hanem egy bizonytalan tapasztalatlan fiú akt tanithatok,akivel lehet ökörködni ilyenek,én úgy érzem,hogy egy 25-de akár csak 10ével idősebb pasival ez nem működőképes.

2015. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Köztem és anyám között nincsen 25 év korkülönbség. És igen, hittem volna, hogy ezek a "pasik" melegek. Bele sem merek gondolni, hogy az ilyenek milyen cifrán tudnak élvezkedni az emberi gusztust legprecízebb ívben megkerülő jelenetek tucatjaira.
2015. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!