Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melyik fél lennék a lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fél lennék a lánnyal való kapcsolatban? Van-e egyáltalán ilyen biszexuális lányoknál?

Figyelt kérdés

Szerintem nőies lány vagyok, az alakom, az arcom is. Mellig érő, hosszú, sötétlila hajam van, világos, enyhén szeplős bőröm, hatalmas fekete szemem, rózsaszín, telt ajkaim, és orrpiercingem. 160 cm vagyok, de sosem hordok magassarkút! Mindig odafigyelek az illatomra, azonban cigizem. Bulizós vagyok, bevállalós, ugyan nem mindig szeretek, de inkább vagyok a központban, mintsem hátul kullogok. Optimista vagyok, és imádom a művészeteket. Valamikor pulcsis farmeros tornacipős csaj vagyok, van, amikor meg elegáns, cuki. Tehát abszolút két oldalam van. ű


Ha valaki kéri, küldök képet.


A szintén nőies lányok tetszenek, akik tudnak ugyanígy szakadtak is lenni. Szexben főleg az szeretek lenni, akit jól megd*gnak, vagy nagyon kiny*lnak, de iszonyat mocskos tudok lenni.


Na most akkor melyik fél vagyok?


18/L



2015. aug. 3. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen két lány között, Mehát oda vissza működnek a dolgok akár hetero akár nem hetero kapcsolatban :)
2015. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 voltam, kivéve két pasi közt :D
2015. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem tudom elképzelni hogy két pasi ne váltogassa a dolgokat. :D Mondjuk azok pasik, máshogy működnek... Én csak azt láttam, hogy ha van egy leszbikus pár, általában az egyikük fiús, a másik lányos. Olyat maximum csak partikban "divat leszbiknél" láttam, hogy két ugyanolyan kaliberű csaj...
2015. aug. 3. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De nincs ilyen. Két nő között pont az a lényeg, hogy ne legyen egyik sem férfias, ne viseljenek olyan tulajdonságokat. De lehet, hogy ez biszexuálisoknál máshogy van, nem tudom ...


Mindenestre az igazi leszbikusoknál nők vannak, akiket az érzelmek, az ösztönök irányítanak. Nem tudom rendesen leírni. A külső itt nem befolyásoló szempont amúgy. Az ágyban pedig érzés kérdése, hogy éppen a ki a dominánsább, ki a kívánósabb.

2015. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia. kérek képet.

ha mindeképpen kategorizálni akarunk akkor "bluejeans" vagy (attól eltekintve,hogy az leszbi kategória).

A szexuálitásban pedig abszolut passzív,mivel téged dugnak,nyalnak.


nem feltétlenül kategorizálható mindenki,nem mindig igazak a sztereótipiák.persze akadnak "minta példányok"

és az a jellemző,de nem igaz mindenkire.

2015. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!