Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, ha valaki kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha valaki kíváncsi akkor melyik szerepet ajánlanátok neki kipróbálásra, a passzívot vagy az aktívot? Melyiket jobb először?

Figyelt kérdés
Melyik jobb érzés? Melyikkel lehet a partner számára nagyobb élvezetet okozni? Kell-e félni valamitől? Milyen korú partner érdemes keresni egy fiatal sráchoz csak szexre!?

2015. aug. 14. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire vagy kíváncsi. Hogy milyen érzés megdugni egy srácot, vagy hogy milyen ha beléd teszi valaki.

Én az elsőre vagyok kíváncsi, így nekem az aktív szerep vonzó. Valószínűleg mindkettő egyformán élvezetes, csak kinek mi a vágya...

2015. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első pasim 18 évvel volt idősebb! NAGYON jó volt, mert egy tapasztalt, szeretetéhes, de már kifinomult szeretőt kaptam személyében. Azután is az idősebbeket kerestem, és igazán örülök neki, mert mondhatom, érzékien kifinomult, jó biszex szerető lettem- A nők is és a fiúk is tartós kapcsolataim voltak, legalább több hónaposok, de itt is ott is volt 10 év fölötti is - kiegyensúlyozottan! Ahogy idősödtem, az lett a vágyam, hogy ezt a szexuális gyakorlatot, tudást szeretettel, türelemmel átadjam a fiatalabbaknak, ahogy azt én is kaptam. Nehéz normális fiatal fiút találni (20-40 között), de akivel össze jöttem, azok vissza is jöttek, mert nem az évek száma, hanem a tartalom a lényeg. Persze, ehhez az is kell, hogy testileg, szellemileg ne öregedj meg! Így 50 fölött is tudok 20 éves haver lenni, nem punnyadt, elhasznált, besavanyodott kéjenc, hanem haver, kis extrákkal. Ahogyan azt tették a rómaiak, görögök, akik a mesterei voltak a pl. fazekas szakmájuknak, a srácok oda költöztek a mesterhez pár évre, mint inasok, hogy megtanuljanak mindent! Az érzéki sze-ret-ke-zést IS! A srác közben csajozhat is ha akar, és jószándékkal segítem a csajokkal való boldogulásában is, mindenben, amiben kell, mert tudom, megtalálja majd az igazi barátnőjét, társát, de mennyivel kiegyensúlyozottabb, testileg, lelkileg gazdagabb lesz az én tudásommal, törődésemmel, mint ha csak kalandor, kéjsóvár ember lenne, vagy megcsömörlött, bezárkózott, lelki sérült pasi... Amikor felszabadultak, a legjobb szakemberek lettek és megnősültek, s boldog családapákká váltak. Olvass utána, így is lehetett. Boldogan tanultak meg MINDENT, ahogy egykor én is tettem, s így lettem boldog, családos, egészséges férfi - kis extrákkal, ami csak a barátom és én közöttem marad örök szép emléknek! :) Így is lehet!
2015. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha csak a kíváncsiság hajt,és nincs benned a vágy akkor keress egy uni srácot,akit lehet dugni,és ha úgy alakul akkor téged is jól megdug.

kor: az ami neked vonzóbb,én egy kicsit idősebbet ajánlok aki már tud bánni veled,és tud neked tetszően viselkedni. egy fiatalabbal ez nem feltétlenül teljesül.


"Melyik jobb érzés? Melyikkel lehet a partner számára nagyobb élvezetet okozni?" ez komoly?

nyilván mind2ők célja a kielégülés,ha azt akarod,hogy őneki legyen jó akkor csak pucsits,mert semmi aktív tapaszatlatod nincs,és úgy fájdalmat is tudsz okozni...

2015. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szrintem ezt neked kell leginkabb tudni.

Én tudom, hogy uni vagyok, így arra tudok koncentrálni, hogy jó, és jófej srácokat találjak - de az se könnyű...

2015. okt. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!