Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszex pár női tagja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex pár női tagja megkeresett egy szexi ajánlattal. Ő és a barátja bevennének harmadiknak. Nem tudom belemenjek-e? 21/fiu szűz.

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 10:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
És téged is dugnának, vagy mi? Egyszerre venné el a nő is, a pasi is a szüzességed? :)
2015. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
hát szerintem ne így veszítsd el..
2015. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De már nem akarok várni.
2015. szept. 5. 10:07
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem se!
2015. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
De most akkor ez lesz? Szopni is fogsz?
2015. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

nem tudom, az emberek miért így fogják fel a szüzesség elvesztését hogy várnak? Nem várni kell otthon, a gép előtt ülve hogy na mikor találok valaki akivel végre elveszíthetem és akkor milyen jó lesz nekem. Hanem menni, világot látni, élvezni az életet és ha (ha!!) közben megismersz valakit akivel tök jól eldumáltok, minden közös aztán meg elkezdesz vágyni rá testileg is

akkor lefeküdtök. ez ennyire egyszerű


Ha viszont te ügyet csinálsz a szüzességedből, és valami olyannak fogod fel amit el KELL egy behatárolhatatlan idő előtt veszíteni, akkor tényleg mindegy hogy csinálod, és hajrá

2015. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Hát, volt már itt egy 27 éves srác, (nem akarom visszakeresni a kérdést...), sokan mondtuk neki, hogy csak ha tényleg minden vágya, h őt is megrakják, erre pár nap múlva új kérdés: ha a harmadik menet után élvezte, akk most homokos lett-e?


De neked se tudok mást mondani: azt tedd, amit akarsz. Ha úgy akarsz visszaemlékezni az elsőre, hogy közben a t sggedben is járt egy farok, akkor hajrá! Egyébként meg tele a világ csini csajokkal, inkább velük legyen a hajrá!

2015. szept. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Egyetértek azzal hogy kellett volna járkálnom mindenfelé kb 14 éves korom óta. De ezt már nem lehet újra kezdeni 21 évesen egy dolog izgat, túllenni az elsőn.
2015. szept. 5. 10:16
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
na, azért mondom ha te ilyen szinten vagy, hogy 21 évesen gáznak érzed, és csak ez mozgat akkor hajrá
2015. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak túl akarsz esni, akkor meg keress meg egy prostit, azt tuti megteszi, amit kell.
2015. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!