Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés, ha seggbe dugnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha seggbe dugnak?

Figyelt kérdés
Pasiként kérdezem. Érdekel, kipróbálnám. De fáj nagyon? Vagy meséljen már, akinek volt benne már része.
2015. nov. 16. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sokszor volt részem benne, mert az orált szoktam forszírozni. De ha jó partnerrel voltam és már "bejáratódott", akkor sokáig élveztem volna a dolgot. Persze a méret sem mindegy, volt egy srác akinek akkora volt, hogy majdnem a torkomon jött ki, az már nem olyan kellemes.
2015. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, én élvezem! Az anális szexnek megvannak a szabályai, ha úgy csináljátok, akkor nem fájdalmas, hanem élvezetes.
2015. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

De te hogy képzeled el?


Én pl hiába vagyok biszex, előbb ölnék embert minthogy hagynám hogy bárki a seggem dugja. Te eddig el bírtad képzelni magadnak hogy megdugjanak?


Ha igen, akkor minimum uni vagy (ha nem passzív), úgyhogy biztos élvezed majd.

2015. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tanacsolt eloszor magadnak kiprobalni valamilyen targgyal, ugy kapsz egy kis "izelitot" :P
2015. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, ujjazd meg magad. Sok síkosító, először egy, aztán két ujj. Ha rájössz, hogyan kell ellazítani, akkor élvezetes is lehet.
2015. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Kipróbálhatnánk, milyen. :) Engem is érdekel.
2015. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%
Menj el urulógushoz és meg tudod, hogy körübelül milyen érzés.
2015. nov. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném kipróbálni milyen ha seggbe dugnak ,és milyen szopni :) ha van aki szívesen csinálná velem az írjon :)
2015. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Droid78 ***** válasza:
100%
Ha kellő előkészületek vannak, nagyon jó.
2015. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

esetleg privátba valaki mesélne nekem is a passzív szereppel kapcsolatban :) ?

érdemes kipróbálni ??

mit lehet érezni ?

2015. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!