Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátom biszex, de sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom biszex, de sosem elégitett ki! mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég vallotta be,hogy biszex de hosszu kapcsolatunk alatt sosem élveztem el mellette. ritkán ujjazott..és néha elkezdtük a szexet de mindig abbahagyta. az orált szerette és énis szerettem csinálni neki de semmit nemkaptam én töle. mi lehet a baj?
2015. nov. 21. 12:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
19L vagyok
2015. nov. 21. 12:15
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán jobban vágyik arra hogy férfivel legyen.

Esetleg próbálj meg vele beszélni.

2015. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nemigazán merem felhozni a témát :/
2015. nov. 21. 12:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy vele? Miért nem mersz vele beszélni? Így sosem fogsz vele élvezni!
2015. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak,h bi,nincs köze ahhoz,hogy kielégít,vagy sem. Ezt meg kell beszélnetek,hogy ki,mit szeretne.
2015. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem biszex hanem homó. Ezt csak neked állította. Valójában csak a látszat kedvéért van veled, ezzel takargatja a külvilág felé a valódi énjét.

Ha szeretnél egy élvezetes szexuális kapcsolatot, akkor inkább keress egy másik, egy heteró srácot! /F.

2015. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

mi lehet a baj? a barátod 20%-ban heteró, 80%-ban homo.


Sajnálom.

2015. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek be egy harmadikat (fiút) egyből jobban fog teljesíteni és te is élvezni fogod
2015. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

"mi lehet a baj?"


Szerintem egyrészt az, hogy a barátod - teljesen függetlenül a szexuális orientációjától - önző és kihasznál téged, másrészt az, hogy te ennek ellenére vele vagy.


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, és jó szándékból írom ezt, de szerintem érdemes lenne egy őszinte választ keresned arra magadban a kérdésre, hogy mennyire van rendben az egészséges önértékelésed és önbizalmad, ha régóta vagy úgy ebben a kapcsolatban, hogy a szex kizárólag a másik fél gyönyöréről szól, ő a tiéddel nem foglalkozik, és ezek után még szóba hozni sem mered a témát.


(Ha velem viselkedett volna valaha így egy férfi, kb. a 3-4. szeretkezésünk után elbúcsúztam volna. )

2015. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én is bi vok. Ha segíthetek szólj. Szívesen beszélek vele. TÉNYLEG!
2015. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!