Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy egy biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy biszexuális férfinak van barátnője, nem veti meg a férfiakat sem és saját magukat dugatjak velük?

Figyelt kérdés
Szóval hallottam olyat, hogy kizárólag a passzív oldal érdekli.ez azt jelenti, hogy latens homokos?

2015. dec. 30. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

1. miért érdekel?

2. mi közöd van hozzá?

2015. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség xD, nem minden biszexuális férfi passzív :'D és ha van barátnője, miért keresné a férfiakat?.. Mert, ha nekem lenne barátnőm, biztos hogy nem keresnék férfiakat mellé..
2015. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek


1 mert érdekel és kész

2 miért pofatlankodaz ide, ha cseppet sem a kérdésre válaszolsz.

2015. dec. 30. 16:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Második, nem montam, hogy mind ilyen, csak, hogy ismerek ilyet. Nehéz nelegondolni, hogy más férfiaknál bepucsit és a nőket is szereti.
2015. dec. 30. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Jajj tényleg, bocsánat, akkor csak szimplán nem tud megmaradni az egyik nemnél, nem is bír választani, ezért folyamatosan együtt van a két nemmel.. persze ez nem jó dolog, de nem lehet mit csinálni, ha neki így kényelmes, akkor miért ne? De szerintem a barátnője nem nézné jó szemmel, ha kiderülne :/
2015. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb nő nem tudja, de a prosztata tájéka nagyon izgi hely. Hatalmas élvezetforrás. Nemcsak bi v meleg pasiknak hanem heteróknak is. Az utóbbinál is van dildo v. Barátnős megoldás, attól még nem meleg.
2015. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy nem nézné jó szemmel a barátnője ez evidens. Ki az, aki örülne neki, h a pasija férfival csalja és szetszexelik rendesen. Persze azzal nincs baj, ha nincs barátnő de nekem akk is fura.
2015. dec. 30. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csajok is csinaljak eleg sokan csak forditva!

Itt is volt hasonlo kerdes ezzel kapcsolatban.

A fiuknal is ugyan olyan mint a csajoknal vagynak egy kis plusszra...

2015. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!