Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha bi passzív fiúként olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bi passzív fiúként olyan időszakom van hogy csak férfiakat kívánok akkor le élhetem az éltetem még nővel? Fog ez még változni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán:D
2016. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Változhat, de nem feltétlenül fog.



25F bi

2016. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen korszakom van épp,pedig nő mellett képzelem el a jövőmet. Dumálhatnánk ha gondolod.

21/F

2016. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valaki segítene h ateljem milyen az ha egy pasi elegit ki oralisan?
2016. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te változtathatsz magadon, ha akarsz, akár most is. Amiben az ember elmerül, néha hosszú ideig úgy marad, néha meg elege lesz belőle és változtat.


Túl sok hülyeségre pazaroltam az életemet. Ami csak úgy élvezetet ad, de nem remélhetsz mély érzelmeket, annak nincs értelme. Ha meg szerelem is van, akkor ne keress nőt.

2016. jan. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!