Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek, biszexek, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek, ti hogy ismerkedtek ha nagyon megtetszik a buszon egy srác?

Figyelt kérdés
Olyan akiről nem lehet tudni hogy meleg v biszex e.
2016. márc. 31. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Nem ismerkednék olyannal aki buszra ül. Én az első páromat a munkahelyen ismertem meg, a másodikat nyaraláskor. De szexkapcsolat volt szórakozóhelyről, utcán, kávézóban leszólított egy lány ..nem tudtam, hogy biszex vagyok.


N

2016. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Odamegyek hozzá és megpróbálok vele szóba elegyedni :)

Nem mindig könnyű :D

F

2016. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú én nem merek. Félek, hogy lecsap, nem vagyok olyan edzett. Melléállok és nézegetem, ennyi.
2016. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem használok tömegközlekedést .. de ha akció gyanus a dolog...

Gps kikapcs ..s leszólít h merre van ez vagy az ? Esetleg ha ráérsz akkor csüccs.. mutasd már meg hogy jutok oda ..

34/F/Bi

2016. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
80%
Előkapom a péniszemet és elkezdek helikopterezni. Lehetőleg úgy, hogy csak ő lássa.
2016. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

leülsz mellé, előcsapod a zacsit, aztán jó erősen ráhúzod a sliccet (ennek csupán a látványa is elég),ekkor felállsz, és ökölbe szorított kézzel ráordítasz hogy TÉGED VÁLASZTOTTALAK!!

Sok boldogságot :)

2016. máj. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

f: Huu, en ilyet meg nem mertem megtenni, de en tokre sokszor mondanek olyat egy sracnak az utcan, hogy nekem tetszik, szepnek talalom.


Nem is lenne elvarasom hogy barmit reagaljon, csak ugy a tudtara adnam. Esetleg ha nem is erdeklem talan jol eshet neki, jol erzi magat par percig. Ha meg meg tetszem is neki akkor akar tobbrol is lehet szo.

2016. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!