Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lányok! Több (esetleg más?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok! Több (esetleg más? ) orgazmusra vagytok képesek, ha Nővel vagytok?

Figyelt kérdés

Vagy aki többszörös (sorozatos?) orgazmusra képes, annak általában férfival is szokott sikerülni?

24.bi.L



2016. máj. 14. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ágyban, egymáson feküdtünk, és a barátnőm behatolt a felcsatolhatójával a puncimba, majd elkezdtünk ölelkezni, és csókolózni egymással, akkor nagyon hamar, többször is elélveztem. Mondanom sem kell, ő is :)
2016. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pszt! ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, hogy milyen neművel csinálod, legalább is szerintem. Nekem volt ilyen és olyan kapcsolatom is. Ez egyén függő, nem pedig nemtől. Voltam olyan nővel, akivel isteni volt minden pillanat és az ellenkezőjével is, de ez ugyanúgy férfiban is meg volt :)

25/N

2016. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!