Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexeknek milyen a házassága?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexeknek milyen a házassága?

Figyelt kérdés
Én olyan biszex vagyok aki több évig csak az egyik nemhez vonzódik, aztán több évig a másikhoz. Érdekelne hogy a hozzám hasonló biszexeknek milyen a házassága? Ha összeházasodsz egy nővel, nem félsz hogy pár év múlva már nem fogsz hozzá vonzódni mert a pasik fognak érdekelni? Ugyanez fordítva. És most vonatkoztassunk el attól hogy Magyarországon azonos neműek nem házasodhatnak.

2016. máj. 24. 03:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyjából hasonló mértékű a vonzalom mindkettő nemhez,de lánnyal jobb, élvezetesebb a szex.Azt hiszem megházasodni nem fogok férfival,mert az csak önbecsapás lenne.21/L
2016. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Problémát megoldottam, a párom is biszex és én is és szeretjük a többest mindketten ... Így olyan neműt veszünk be alkalmanként mindkettőnk örömére, amilyenhez éppen kedvünk van :-D
2016. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én monogám típus vagyok, olyan szóba se jöhetne aki mást is bevenne.
2016. máj. 25. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2-es megoldását választanám, de mire rájöttem (2 házasság, sok évtized után), addigra ez a vonat elment és új már nem jön, nem kezdhetem előlről... :(
2016. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem sajnos nem bi így nem érzi át a dolgot,de többes neki is bejön,végülis 2 pasi kényezteti...de ez csak a végső megoldás.

addig pedig vannak szerepjátékok,igaz mű(a pénisz,meg mindenmás)ködik.

2016. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem vagyok házas de crossderser a barát/nőm.

ha kell nő,ha kell férfi.

egyelőre működik.

2016. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem biszex, így együtt vadászunk néha lányokra, és meg van neki engedve az is, hogy barátnője legyen.
2016. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Az én feleségem nem tudja rólam, hogy bi vagyok, így a fiús kapcsolataimat titokban tartom előtte. Évek óta így megy. Alapjába véve monogám alkat vagyok, szeretem a tartós párkapcsolatot, de talán jobb is, ha nem tudja rólam, hogy két kapura játszom.
2016. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Az első feleségem tudta, hogy bi vagyok, volt 2F+1N is többször, hogy kiélhessem az ilyen irányú beállítottságomat. A jelenlegi erősen homofób, ha kiderülne, hogy bi vagyok, válóok lenne. Így most, mert nem akarom megcsalni, kukihiányom van.
2016. okt. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én feleségem sem tud semmiről.
2016. okt. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!