Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisexualisan lehetek tanar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisexualisan lehetek tanar?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
persze.. szerintem nem ez lesz az első kérdés az állásinterjúban amit feltesznek majd.
2016. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetsz,nem identitásod nem tartozik másokra.20/L
2016. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy dolog a maganelez es egy masik a hivatas. Mi heterok se paradezunk, igy neked sem muszaj. Otthon azt csinalsz amit akarsz
2016. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel nehezen!
2016. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki szoktad hirdetni a munkahelyeden?
2016. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hámérne...
2016. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mert ha most tanári egyetemen felvállalom? akkor kirúghatnak ? vagy ilyesmi?
2016. máj. 24. 10:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem, hogy miért tartozik bárkire is, hogy kivel szexelsz? Miért kell ezt hirdetni?
2016. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rúgnak ott ki senkit a szexuális szokásai miatt (ha bárkit kirúgnának, be lehetne zárni az egyetemeket). Konkrétan a kutyát nem érdekli, a tanároknak nincs közös találkozási felületük a diákokkal a tanórákon és vizsgákon kívül, és a beadandókba gondolom nem írod be a nemi identitásodat.

A munkában nyilván vannak tabuk: tanítvánnyal nem kezdünk, függetlenül attól, hogy milyen nemű. (Sőt, milyen korú.) Én például felnőtteket oktatok, de én sem kezdenék tanítvánnyal, heteroként. Ez alapvető etikai norma.


Mondjuk az egy fontos szempont lehet, hogy tanárként nem célszerű nyíltan felvállalnod a szexuális orientációd, mert mondjuk egy kis faluban kinézhetnek miatta, kivívhatod a szülők felháborodását. De ha nem élsz nyíltan szexuális életet és nem hirdeted fennhangon az orientációd, akkor senkinek semmi köze hozzá.

2016. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, csak ha pl van egy párom állandóan rettegjek , hogy valaki lefotóz, hogy megölelem vagy ilyesmi?
2016. máj. 24. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!