Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vonzódtam az egyik barátomhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtam az egyik barátomhoz?

Figyelt kérdés
Gyakran ölelgetett és fogta a kezem. Nagyon szerettem ha hozzá érhetek. Gyakran álmodoztam arról hogy egy pár vagyunk és elmegyünk randizni. Régebben is gondoltam rá így de akkor erősödött fel annyira ez az érzés. Nem hiszem hogy szerelmes lettem volna mert nem vert a szívem ha megláttam. Összesen 2 alkalommal. Tetszeni akartam neki. Lehetséges hogy szerelmes voltam belé vagy csak vonzódtam hozzá? Mind a ketten lányok vagyunk.
2016. máj. 25. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Aranyos történet.

De mindkettő eset lehetséges.

Ha szerelmes voltál belé akkor "pillangókat" éreztél a hasadba,elképzeltél előre 35 évet akár Vele.

De ha csak vonzódtál hozzá,csak erotikus dolgokat képzeltél Vele.

Ezt Te tudod csak eldönteni.

2016. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előre eltudtam volna képzelni 1-2 évet de erotikus gondolataim voltak róla ezért nem tudom.
2016. máj. 26. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De már nincs semmi ilyesmi?

Mert ha mára elmúlt akkor csak vonzódtál hozzá.

2016. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Màr nem de mikor mindennap találkoztunk akkor ezeket éreztem és még mindig nem tudom mit éreztem
2016. máj. 26. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha,értem.

Akkor nem szerelmes voltál Bele,csak vonzódtál hozzá,megkívántad,érdekelt milyen lehet.Ezzel semmi gond sincs,tök normális érzés.:)

2016. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!