Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív fiúk, számotokra mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk, számotokra mennyire jön be egy kezdő, fiatal és vékony alacsony tapasztalatlan passzív?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Képet.
2016. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb!!!

Főleg, ha lányos!

Az vagy??:D

2016. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz látni kell. Hány éves vagy?
2016. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi alapján pont az esetem, bár kérdés mit jelent a fiatal, na meg az se árt ha fiatal, vékony és alacsony, hogy ehhez a szőrtelen is társul. Mert elég bizarr tud lenni ha erős szőrzete van ilyen test mellé, főleg ha még sötét színű is.
2016. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A magasság nekem nem számít. A vékony max akkor tetszik, ha izmos vékonyt és nem csontváz vékonyt jelent. A fiatal is egy relatív szó. Egy 40-50 éves számára egy 30 éves is fiatal. Tinivel spec nem kezdenék, szóval az ilyen "fiatal" kizáró ok lenne.


A kezdő/tapasztalatlan az szerintem aranyos. Bár így nem tudom, honnan tudja biztosra, hogy passzív.

2016. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az álom kategória a legtöbb aktív fiúnak.


Tudod a legtöbb aktív férfi nem a hozzá hasonló, testalkatra, magasságra, férfiasságra, tapasztalatra domináns férfiakat keresi.


Hanem pont az olyanokat, amit te leírtál. Lehetőleg legyen alacsonyabb tőlünk, a múltban nem járt benne előttünk túl sok farok, legyen fiatalabb mint mi és testalkatra is legyen csak egyszerűen kisebb nálunk.


Pl én nem tudom elképzelni, hogy egy tőlem magasabb, tőlem idősebb, domináns viselkedésű IzomTibort keféljek.

2016. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ír valaki :)?
2016. máj. 31. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam nagyon bejön :)
2017. szept. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is nagyon bejönnek az ilyen fiúk :)

(Székesfehérvár)

2017. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!