Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 26 éves fiúként foglalkoztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves fiúként foglalkoztat a gondolat, hogy kipróbáljak dolgokat fiatalabb,16-17 éves kezdő fiúkkal, de fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá. Számíthatok egyáltalán érdeklődésre a részükről?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle rosszindulat nélkül megkérdezhetem, hogy miért pont ez a korosztály és miért fontos, hogy kezdők legyenek? Ha csak nem Te akarod a passzív szerepkört, akkor nekik még tanulgatni kell előbb azt, hogy élvezik...
2016. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok és az utóbbi egy évben 18-27 éves srácokkal voltak tapasztalataim.

Szerintem kicsit leadod a mércét, úgy értem ne csak konkrétan 16-17 évesekkel akarj kezdeni. Mert ezzel nagyon sok lehetőséget elveszel magad elől.


A legtöbb 16-17 éves srác inkább 15-20 éves partnert keres és ritkább az aki idősebbet is. Bele lehet ilyenbe is futni persze, de ne ez legyen életed célja, mert lehet a végén csalódni fogsz. Tágítsd inkább azt a korosztályt, amire vágysz.


25/F, aktív

2016. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl lehet érdekelne 16f
2016. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magamat olvastam volna! Ugyanez a korosztály izgat! Remélem találsz majd! Na meg remélem én is!
2016. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
számíthatsz érdeklődésre, ez egész biztos :)
2016. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!