Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátom biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom biszex?

Figyelt kérdés
Van a gimiben egy barátom, akivel olyanokat beszélünk meg, hogy a suliból ki a jó nő, kit lenne érdemes lefektetni, meg hogy milyen kanos. Azt mondja hogy ilyeneket csak velem tud megbeszélni, meg a fiús témákat (ki hogy borotválja, hány centi). Ma felhoztam egy beszélgetés apropóján a melegeket, hogy nekem semmi bajom velük. Neki sincs csak nem tudja megérteni őket. Mindketten szeretjük a csajokat, én viszont biszex vagyok. Nem merek nála konkrétan rákérdezni.. miből tudnám kideríteni?

2016. júl. 30. 00:28
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha jó haverod és mindent meglehet bele beszélni akkor poénbol hozd fel és kérdezz rá, hogy mit csinálna ha pl egy meleg srácnak tetszene vagy valami. Vagy mond meg neki kerek perec. Szerintem ennél egyszerűbben nem lehet XD

Sok sikert

2016. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szex penzert ?
2016. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!